Kurzemes Vārds

19:24 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

"Liepājas siltums" uzsāk starpsezonu posmu

Kirils Bobrovs

Pēc oficiālā paziņojuma par apkures sezonas pārtraukšanu, kas saņemts no Pilsētas domes, savu rezumējumu "Kurzemes Vārdam" sagatavojis arī uzņēmums "Liepājas siltums". Tajā apstiprināts, ka apkure pārtraukta, taču ir iebilde, ka pirmsskolas un medicīnas iestādēs siltumu vēl piegādās līdz turpmākam rīkojumam, bet desmit namiem siltuma padeve bija, gluži otrādi, pārtraukta pirms termiņa. To īrnieki savāca šim nolūkam nepieciešamo parakstu skaitu. Diemžēl šis princips vēl joprojām netiek izmantots pietiekami plaši.

Uzņēmuma "Liepājas siltums" paziņojumā ir atsauce uz uzņēmuma administratora Andra Rukmaņa vārdiem. Viņš zināmā mērā apkopojis pabeigtās apkures sezonas provizoriskos rezultātus. Pēc viņa vārdiem, šis posms ir paveikts sekmīgi. Neraugoties uz veselu virkni sarežģītu problēmu, kuras vajadzējis risināt. Vispirms A.Rukmanis pateicas visiem liepājniekiem, kuri atsaukušies uz lūgumu veikt avansa maksājumus par kārtējo mēnesi. Viņa pateicība attiecas arī uz pilsētas pašvaldību – par morālo un finansiālo atbalstu, bez kā droši vien nebūtu iespējams tik stabils darbs.

Administrators akcentējis vēl kādu domu: apkures sezona faktiski beigusies tiem patērētājiem, kuri pilnībā norēķinājušies par pakalpojumiem, parādniekus toties lūdz norēķināties pēc iespējas ātrāk un pilnīgāk, jo no tā, tāpat kā iepriekšējos gados, būs atkarīgs nākamās sezonas sākums. Starpsezonu posmā paredzēts arī pastiprināt pasākumus, kas vērsti pret parādniekiem. Bet gatavošanās nākamajai sezonai sāksies bez kavēšanās. Remontdarbus veiks saskaņā ar iepriekš izstrādāto grafiku.