Kurzemes Vārds

19:15 Sestdiena, 25. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Lai atmodinātu sevī spēku

Kazdangā. Pirmdien, 25.aprīlī, pulksten 15 Kazdangas Kultūras namā notiks projekta "Māksla un mūzika – mūsu veselībai un personības attīstībai" kārtējā nodarbība, informē projekta vadītāja Biruta Konrāde.
Viņa stāsta, ka šoreiz iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar psiholoģi Indru Melbārdi, kas lekcijā "Spēks un veiksme ir tevī" stāstīs par to, kā būt veiksmīgiem savā darbā un dzīvē, kā atjaunot garīgos resursus, kā arī par efektīvu saskarsmes mākslu. Iepriekš jau kazdandznieki nodarbībā "Ko spēj mūzika?" tikās ar Liepājas Pedagoģijas akadēmijas docenti Mirdzu Paipari, kas stāstīja par mūzikas dziedinošo spēju, par tās nozīmi ģimenē, skolā un medicīnā. "Vecāki, mediķi un pedagogi, kas piedalījās nodarbībā, iepazinās ar LPA un Vācijas bērnu un jauniešu klīnikas mūzikas terapijas speciālistu pieredzi bērnu un pieaugušo veselības uzlabošanā, kā arī iedziļinājās mūzikas terapijas vēsturē, noskatījās videofilmu un uzzināja par mūzikas atveseļojošo iedarbību uz cilvēku," sacīja B.Konrāde.
Projektā, ko atbalsta Liepājas Rajona padome un rajona Pieaugušo izglītības centrs, ieplānots arī pieredzes apmaiņas brauciens. Vēl maijā notiks divas nodarbības par krāsu terapiju un smilšu spēļu dziedinošo spēku darbā ar bērniem. Šīs nodarbības vadīs psiholoģe un krāsu terapeite Linda Hofmane.