Kurzemes Vārds

15:47 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Domes darbinieki un deputāti stāda mežu

Sakas novadā. Vakar bija slēgta pašvaldības administrācijas ēka, jo visi domes darbinieki kopā ar pašvaldības deputātiem devās uz Pavasara talku. Kamēr citur šādās talkās ļaudis vāc atkritumus, Sakas Novada domes pārstāvji atsaucās Meža dienu aicinājumam un stādīja priedītes.

Sakas Novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons pastāstīja, ka šāda meža stādīšanas talka pašvaldībā sarīkota pirmo reizi. Izvēlēts kāds domei piederošs mežs, ko Sakas Pagasta padome pirms dažiem gadiem bija pārdevusi kailcirtei, un tagad gandrīz četru hektāru platībā te iedēstīja ap 15 tūkstošiem jauno priedīšu. Tā kā šajā domes deputātu sasaukumā ir divi profesionāli mežsargi – Oskars Vērnieks un Egils Lapinskis, nebija nepieciešams pieaicināt instruktorus, viņi arī pastāstīja, kā mežu stādīt. Tas bija īsti vietā, jo vairums talcinieku neslēpa, ka šādu darbu dara pirmo reizi. Un, lai arī dāmas bija satraukušās par apstādāmās teritorijas izmēriem un sprieda, vai spēs šo darbu paveikt, kungi nesatricināmā mierā ķērās pie darba.

"Laiks ir labs, tāpēc arī strādāt prieks," sacīja U.Kristapsons. Viņš apsolīja, ka pēc kārtīgi padarīta darba turpat svaigā gaisā tikšot ieturēta arī kārtīga maltīte, tāpēc šādi uzmundrināti domes darbinieki vēl čaklāk ķērās pie priedīšu dēstīšanas.