Kurzemes Vārds

18:34 Pirmdiena, 6. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Velosipēdists izraisa sadursmi

Satiksmes negadījums noticis Ganību ielā, kur kāds velosipēda vadītājs nezināmu iemeslu dēļ iebraucis pretējā braukšanas joslā un sadūries ar automašīnu "Nissan". Tas noticis ceturtdien ap pulksten 16, kad 1928.gadā dzimušais Jozs L., braucot pa Ganību ielu Jaunā tilta virzienā, izdomājis nogriezties un, nerādot signālu, pēkšņi iebraucis pretējā braukšanas joslā. Laimīgas sagadīšanās dēļ velosipēdists negadījumā ticis cauri samērā viegli, mediķi viņam uz vietas snieguši pirmo medicīnisko palīdzību. Hospitalizācija vīrietim nav bijusi nepieciešama.

Iemidzina agresīvu suni

Ceturtdien ap pulksten 14.30 Pašvaldības policijas dežurants saņēmis izsaukumu uz Viršu ielu, kur iedzīvotājus traucējot agresīvs suns. Dzīvnieks stāvējis pie 3.nama un uzbrucis garāmgājējiem. Patruļa agresīvo dzīvnieku ar speciālu ampulu iemidzināja. Suns nodots dzīvnieku stacionāra pārstāvjiem, kas veiks tam medicīnisko aprūpi un novērošanu, lai noskaidrotu, vai dzīvnieks neslimo.

Iztramda ļergas tirgotājus

Izanalizējot saņemto operatīvo informāciju par iespējamām nelegālā alkohola ražotnēm un tirdzniecības vietām Liepājā un rajonā, policijas darbinieki veikuši reidu un apsekojuši vairākus pagastus. 21.aprīlī ap pulksten 13 konstatēts, ka Gaviezes pagasta Dzirnavnieku mājās 1956.gadā dzimusī Ira Ā. pārdevusi pudeli ar bezkrāsainu šķidrumu 1953.gadā dzimušajam Viktoram B. Tā kā pārdotajam šķidrumam bija alkoholam raksturīgā smaka, policisti paņēmuši paraugus ekspertīzei un tagad lemj par Iras sodīšanu.

Līdzīgs pārkāpums konstatēts arī Bārtas pagastā, kur Kalnenieku mājās ar pašdarinātā alkohola tirdzniecību nodarbojās 1946.gadā dzimusī Ruta B. Viņas mājā policisti atrada arī četrus litrus pašdarinātā alkohola, kas atsavināti.

Administratīvā pārkāpuma protokols par nelegālā alkohola pārdošanu sastādīts arī 1941.gadā dzimušajam Normundam B., kas Liepājā, Ezera ielā 35, kādam vīrietim pārdeva puslitru mājas apstākļos gatavotās dziras. Pie līdzīga protokola tikusi arī 1960.gadā dzimusī Lidija L. no K.Ūliha ielas 102. Pie viņas mājoklī policijas darbinieki atrada piecas kannas, katru piecu litru tilpumā, ar alkoholu. Lilija policijas lamatās iekritusi, pārdodot 51 gadu vecajam Aivaram R. 0,7 litru pudeli ļergas.