Kurzemes Vārds

21:40 Sestdiena, 28. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Dzērumā nenovalda automašīnu

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas darbinieki aizvadītajās brīvdienās reģistrējuši kopskaitā 13 satiksmes negadījumus, no kuriem vienā cietis cilvēks. Svētdien ap pulksten 11.30 dežurants saņēmis izsaukumu uz E.Tisē ielu, kur sadūrušās divas automašīnas. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatējuši, ka automašīnas "Honda Montesa" vadītājs, 1986.gadā dzimušais Aigars S. nav spējis novaldīt savu braucamo un ietriecies ceļa malā stāvošajā "Audi A4". Negadījumā cietis "Hondas" pasažieris, 1987.gadā dzimušais Gvido S., bet izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka vadītājs avāriju izraisījis alkoholisko dzērienu iespaidā.

Par vienu ļergas rūpnīcu mazāk

Strādājot ar operatīvi saņemto informāciju, Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki šajās dienās likvidējuši vēl vienu nelegālā alkohola ražotni pilsētā. Paviesojoties dzīvoklī Strazdu ielā 16, policisti konstatējuši, ka 1949.gadā dzimusī Mārīte Z. tur ierīkojusi pamatīgu tecinātavu. Dzīvoklī atrasti divi pārtvaicēšanas aparāti, aptuveni 800 litru brāgas, kā arī nepilni 100 litri jau gatavas produkcijas.

Brīvdienās Ceļu policijas darbinieki aizturējuši arī vienu autovadītāju, kurš savā automašīnā pārvadājis nelegāli izgatavoto alkoholu. Apturot Raiņa ielā pārbaudei automašīnu "Mercedes Benz", policisti konstatējuši, ka tajā vadītājs, 1974.gadā dzimušais Oļegs T. pārvadā nelegālo alkoholu. Bagāžas nodalījumā atrastas 4 piecu litru tilpuma kannas ar aizdomīgo šķidrumu. Vakar policijā vēl tika lemts par soda piemērošanu šim vīrietim.

Lielveikalā staigā ar policista formu

Neparasts starpgadījums šajās dienās konstatēts lielveikalā "Maxima" Klaipēdas ielā, kur tirdzniecības zālē aizturēts kāds vīrietis, kurš, lai arī nav Iekšlietu ministrijas struktūru darbinieks, pa veikalu staigājis policijas formastērpā. Kā stāstīja policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, 1986.gadā dzimušais Vladislavs L. uz privātām drēbēm bija uzģērbis Valsts policijas formastērpa žaketi. Vēl jānoskaidro, kur un kādos apstākļos puisis ticis pie šī apģērba, taču viņš pats skaidrojis, ka tas viņam nepieciešams kādam humoristiskam iestudējumam Baltijas Krievu institūtā.

Ar zāģi savaino roku

Liepājas Centrālajā slimnīcā pēc palīdzības brīvdienās vērsies 1956.gadā dzimušais Igors K. Mediķi vīrietim konstatējuši zāģētu brūci rokā, tāpēc nekavējoties par notikušo pavēstīts policistiem, kuri uzsāka apstākļu noskaidrošanu. Zināms, ka traumas Igors guvis svētdienas pievakarē ap pulksten 17.30, kad Ozolu ielā 21 saķildojies ar paziņu Zigmundu L., kurš dzimis 1965.gadā. Vīrietis sadusmojies un ar zāģi iesitis Igoram pa roku, radot vairākas brūces. Policija vakar vēl turpināja abu personu nopratināšanu un konflikta iemeslu noskaidrošanu.