Kurzemes Vārds

23:36 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Bāriņtiesa turpinās darbu

GROBIŅA. Pilsētas domes deputāti, noklausījušies līdzšinējās Bāriņtiesas priekšsēdētājas Olgas Bērziņas atskaiti par paveikto darbu, to novērtēja kā labu un ievēlēja viņu amatā uz atkārtotu termiņu, arī pārējās trīs Bāriņtiesas locekles būs tās pašas, kas šo darbu veica līdz šim – Gunta Konopļeva, Dzintra Gutāne un Daina Freiberga.

Kā pastāstīja domes Kancelejas vadītāja Gunta Konopļeva, sēdē apstiprināti arī saistošie noteikumi "Par sociālās palīdzības piešķiršanu", kas faktiski ir tikai pēc likuma izmaiņām pārveidots un sakārtots līdzšinējais sociālās palīdzības nolikums. Vēl pēc tā paša nolikuma šomēnes dome izmaksās dažādus sociālos pabalstus 1656 latu apmērā.

Vēl vieni saistošie noteikumi "Par kārtību bērnu rotaļu laukuma teritorijā" pieņemti, lai uzturētu kārtībā rotaļu laukumu pie domes. "Noteikumos paredzēts, ka rotaļu laukumā nedrīkst lietot alkoholu, ka rotaļu iekārtas ir domātas tikai bērnu lietošanai un ka vecāki paši ir atbildīgi par bērnu drošību," paskaidroja G.Konopļeva. Viņa sacīja, ka pēc noteikumu stāšanās spēkā būs iespējams arī administratīvi sodīt tos, kas rotaļu laukumā uzvedas pretēji noteikumiem.