Kurzemes Vārds

12:52 Svētdiena, 15. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Bibliotekāri dodas izbraukumā

Piektdien, 29.aprīlī, pulksten 8.30 Liepājas rajona bibliotekāri kuplā pulkā no Grobiņas dodas izbraukumā, lai apciemotu savas kolēģes Bunkas, Krotes, Kalvenes, Vecpils, Tadaiķu un Durbes bibliotēkās.

Liepājas rajona Bibliotēku dienesta vadītāja Ilga Tālberga pastāstīja, ka šādi izbraukumi bibliotekāriem notiek divas reizes gadā un tādējādi nu jau kolēģi pabijuši gandrīz visās rajona bibliotēkās. "Vēl mums palikušas Rāvas, Aisteres un Grobiņas apkārtnes bibliotēkas, tad būsim bijuši pilnīgi visās rajona bibliotēkās," stāsta I.Tālberga. Viņa uzsver, ka šie izbraukumi ir ļoti noderīgi, jo ļauj gūt dažādas jaunas ierosmes darbam un pašu acīm skatīt, kā kolēģi iekārtojuši telpas, organizē lietas un risina problēmas. "Pēc remonta daudzi nav redzējuši Bunkas bibliotēku, tāpat pa šo laiku ievērojami datorizēta Durbes bibliotēka," piebilst Bibliotēku dienesta vadītāja. Tā kā brauciens noslēgsies tikai vakarpusē, plānots, ka visur bibliotekāriem būs laiks mazliet uzkavēties un kārtīgi apskatīt kolēģu darba vietas.