Kurzemes Vārds

15:59 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Neuzmanības dēļ notiek ugunsgrēki
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigāde informēja, ka šajās dienās vairāki ugunsgrēki izcēlušies pašu iedzīvotāju neuzmanīgas rīcības dēļ.
Otrdien pulksten 14.19 saņemts izsaukums uz Gaviezes pagastu, kur sarkanais gailis bija iemeties Skābaržu māju saimniecības ēkā. Diemžēl liesmas vairs nebija iespējams ātri apdzēst, jo tās jau bija pieņēmušās spēkā. 140 kvadrātmetru lielais šķūnis nodega pilnīgi, tomēr dzēsējiem izdevās pasargāt blakus esošās celtnes. Noskaidrots, ka ugunsgrēks izcēlies pašu iedzīvotāju neuzmanīgas rīcības dēļ.
Otrdienas vakarā ap pulksten 20 dzēsēji aicināti dzēst ugunsgrēku Brīvības ielas galā. Tur uguns bija piekļuvusi vairākām mazdārziņu mājiņām aptuveni 20 kvadrātmetru platībā. Šoreiz liesmas izdevās laikus likvidēt, tāpēc zaudējumi nav lieli. Ir zināms, ka šis ugunsgrēks izcēlies tādēļ, ka mājiņu apkārtnē vakarā svilināta kūla. Visticamāk, liesmas pa sauso zāli strauji izplatījušās uz priekšu un nonākušas arī līdz koka namiņiem.

Iztraucē Valentīnas biznesu
Turpinot cīņu ar nelegālā alkohola ražotājiem un izplatītājiem, Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes veikuši kārtējās pārbaudes. Viņi bijuši arī kādā dzīvoklī Priekules pagastā. Liepājas ielas 7.nama dzīvoklī policisti atraduši 32 dažāda tilpuma plastmasas pudeles ar šķidrumu, kas pēc visām pazīmēm atgādināja nelegāli izgatavotu alkoholu. Uzieti 27 litri ļergas, un policisti ir pārliecināti, ka dzīvokļa saimniece, 1956.gadā dzimusī Valentīna V. ļergu bija iecerējusi pārdot. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Policija lūdz palīdzēt
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai noskaidrotu attēlā redzamās sievietes atrašanās vietu. 1930.gadā dzimusī Ksenija Muravjova pazudusi un līdz šim nav izdevies viņu atrast. Sieviete pērn 25.maijā izgājusi no mājām Amatas ielā 43. Viņas pazīmes: aptuveni 155 centimetrus gara, kalsnas miesasbūves, melni pusgari mati, runā krieviski, taču raustīti un nespēj skaidri izteikties. Bija ģērbusies zilas krāsas žaketē, tumši brūnā jakā, zilganā lakatā, kājās melnas kurpes. Iespējams, sievietei bijusi arī pelēka vai tumši pelēka jaka. Visus, kuriem ir kāda informācija par attēlā redzamo sievieti, policija lūdz zvanīt pa tālruni 3404558 vai 02 vai griezties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.