Kurzemes Vārds

11:15 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Neatklāj atkāpšanās iemeslus

Ints Grasis

Dunalkas Pagasta padomes sēdē deputāti apstiprināja bijušās pagasta vadītājas Ligitas Liepiņas iesniegumu par deputātes mandāta nolikšanu. Taču arī nākamā lielāko atbalstu saņēmusī tautas kalpu kandidāte no saraksta "Pārmaiņu laiks" Dzintra Kadeģe "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka negrasoties strādāt par deputāti.

Interesanti, ka ne viena, ne otra laikrakstam nevēlas neko sīkāk paskaidrot. Tātad uzskata, ka arī tie cilvēki, kas viņām uzticējušies un atdevuši savas balsis pašvaldību vēlēšanās, nav ne par ko jāinformē.

"Noliku deputātes pilnvaras. Tā ir mana personīgā darīšana. Nav jautājums par to, gribu vai negribu strādāt par deputāti. Vienkārši es beidzu politiķa karjeru. Pienāks laiks un es varbūt pateikšu…" "Kurzemes Vārdam" sacīja Ligita Liepiņa. Savukārt Rāvas pamatskolas skolotāja Dzintra Kadeģe tāpat runāja mīklās: "Es pašreiz jums neko neatbildēšu." Tomēr uz jautājumu, vai viņa pildīs deputāta pienākumus, atbildēja, ka negrasoties strādāt par deputāti. Kāpēc? To Dz.Kadeģe nevēlējās teikt.

Liepājas rajona apvienotās Būvvaldes vadītājs Andris Vaivars, kurš bija to divu šī saraksta kandidātu skaitā, kas kļuva par Dunalkas pagasta deputātiem, neko nezināja teikt, kas pamudinājis saraksta kolēģes nolikt mandātu, kā arī nepieņemt deputāta godu. Viņš pieļāva iespēju, ka L.Liepiņu kāds aizvainojis.

Arī Dunalkas Pagasta padomes priekšsēdētājs Andrejs Radzevičs "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka nezinot iemeslu, kādēļ bijusī priekšsēdētāja nolikusi deputātes mandātu.

Kā teica Dunalkas pagasta Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Normunds Ventaskrasts, komisija ir apstiprinājusi, ka nākamā pēc L.Liepiņas uz deputāta krēslu pretendē Dz.Kadeģe. Ja viņa rakstiski no deputātes pienākumiem atteiksies, būs jāapstiprina nākošais lielāko vēlētāju uzticību ieguvušais kandidāts. Pēc vēlēšanu oficiāliem rezultātiem tas ir Arvils Ventaskrasts.