Kurzemes Vārds

01:01 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Ugunsdzēsēji atzīmē savus svētkus

Andrejs Rjabcevs

Ja kāds vakarrīt, redzot cauri pilsētai traucamies virkni ugunsdzēsēju automašīnu, nodomāja, ka izcēlies pamatīgs ugunsgrēks, tad uzreiz jānomierina, ka trauksme bija velta – mūspuses ugunsdzēsēji šādi pievērsa iedzīvotāju uzmanību sava dienesta pastāvēšanas 140.gadadienai.

1865.gadā Rīgā tika izveidota pirmā brīvprātīgā ugunsdzēsēju biedrība, kas arī bijusi priekštece vēlāko laiku ugunsdzēsības dienestiem. Lai atzīmētu šo notikumu, vakar VUGD Liepājas brigādē notika svinīgā sēde, kurā par priekšzīmīgu darbu apbalvoja labākos ugunsdzēsējus. Šoreiz uz svinīgo sēdi Liepājas brigādē bija aicināti arī ilggadējie ugunsdzēsēji, kuri šajā dienestā pavadījuši vismaz 25 gadus. Viņi saņēma piemiņas veltes no pašvaldības. Savukārt brigādes komandieris Ļuds Jonkus vakar saņēma Iekšlietu ministrijas zelta "Goda zīmi" par izrādīto godprātīgo attieksmi pret darbu, iniciatīvu un profesionalitāti.