Kurzemes Vārds

16:07 Pirmdiena, 30. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Palielina īres maksu

GROBIŅĀ. Pilsētas dome pieņēmusi lēmumu par īres maksas palielināšanu pašvaldības dzīvokļos, sākot no 2006.gada 1.janvāra. "Par apsaimniekošanas izmaksu palielinājumu pašvaldība vēl lems," stāsta domes Administratīvās nodaļas vadītāja Gunta Konopļeva.
Šobrīd maksa par īri pašvaldības dzīvokļos ir 15 santīmi par kvadrātmetru, bet papildus jāmaksā vēl divi santīmi par kvadrātmetru par iekšējo tīklu apkalpošanu, tātad kopā iznāk 17 santīmi par kvadrātmetru. Maksa par īri no nākamā gada 1.janvāra būs 20 santīmi par kvadrātmetru, turklāt šajā summā būs iekļauti pilnīgi visi izdevumi un nekas papildus jāmaksā nebūs. Tiesa gan domes lēmums paredz arī, ka no 2006.gada 1.jūlija maksa par īri būs jau 22 santīmi par kvadrātmetru. "Tātad kopējais sadārdzinājums būs 3 santīmi gada sākumā un 5 santīmi vēlāk," saka G.Konopļeva.
Domes sēdē izskatīti vēl virkne dažādu saimniecisku jautājumu, tā, piemēram, daudzdzīvokļu nams Priežu ielā 6 nodots apsaimniekošanā pilnvarotajai personai Argotam Gulbim. Piešķirti sociālie pabalsti kopsummā par 1857 latiem, izveidota jauna Vēlēšanu komisija 15 cilvēku sastāvā, vecajiem locekļiem klāt nākuši arī jauni darbinieki. "Piešķīrām arī 1758 latu lielu dotāciju, lai septiņi jaunieši katru vasaras mēnesi varētu strādāt uzņēmumā "Grobiņas nami"," piebilda G.Konopļeva.