Kurzemes Vārds

17:52 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pagaidām neatbalsta ūdensapgādes projektu

Nīcā. Vides ministrijas Investīciju projektu apstiprināšanas komisija paziņojusi, ka pašvaldības iesniegto projektu, kas paredz ūdensapgādes, kanalizācijas un attīrīšanas iekārtu rekonstrukciju Nīcas centrā un Grīnvaltos 440 tūkstošu latu apmērā, pagaidām neatbalstīs.
Pagasta padomes priekšsēdētājs Agris Petermanis informēja, ka atteikuma iemesls ir nepietiekamais finansējums un komisija nolēmusi projektu pārcelt uz nākošo plānošanas termiņu – no 2007. līdz 2013.gadam.
Sēdē tika piešķirti arī sociālie pabalsti septiņiem iedzīvotājiem dažādiem izdevumiem kopsummā par 173,05 latiem, tāpat piecus latus padome atvēlēja katram no 22 nākošajiem pirmklasniekiem mācību piederumu iegādei.
Pašvaldība apstiprināja izmaiņas štatu sarakstos. No 1.jūlija štatu sarakstā likvidēta štata vienība – elektriķis Nīcas vidusskolā, tai pašā laikā apstiprināts elektriķis komunālajā saimniecībā uz pilnu likmi, kas apkalpos arī skolu. Tāpat štatu sarakstā iekļauti divi jauni amati: sabiedriskā centra koordinators Kalnišķos un tūrisma koordinators. Par nesen "Kalnišķu Dimantos" izveidotā un tagad atklātā sabiedriskā centra koordinatoru darbā pieņemta Inese Kalnišķe, bet tūrisma koordinatoru pašvaldība izvēlēsies konkursa kārtībā.