Kurzemes Vārds

12:45 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liela atsaucība plāna apspriešanā

Nīcā. Pagasta teritorijas plānojuma izstrādātājs Egons Bērziņš, kam ir pieredze daudzu pagastu plānojumu izstrādē, atzinis, ka iepriekš nav novērojis tik lielu iedzīvotāju aktivitāti, iesaistoties plāna izstrādē un apspriešanā, kā tas ir Nīcā.
Diskusijā par plānu, kas notika deputātu ārkārtas sēdes laikā, viņš pastāstījis, ka iedzīvotāji izteikuši vairākus interesantus, uz attīstību orientētus nākotnes plānus: Pērkonē taps apjomīgs sabiedriskās ēdināšanas komplekss, viesu nams un ūdensmotociklu bāze pie jūras, angļu krodziņš, laivu piestātne un noma Liepājas ezerā, Bernātos būs viesu māja un kafejnīca, Kalnišķos taps zivju dīķis un makšķernieku namiņi utt. Pašvaldības pārstāve Gunita Šime pastāstīja, ka deputāti sprieda par plānā iestrādājamām prasībām attiecībā uz būvniecību – ēku augstumu, žogiem, vaļņiem, gājēju takām uz jūru un citām niansēm.
Savukārt plāna sabiedriskā apspriešana izsludināta no 11.jūlija līdz 19.augustam. Šajā laikā iedzīvotāji pagasta administratīvās ēkas gaitenī izvietotajos stendos varēs iepazīties ar plānojuma projekta materiāliem – kartēm, apbūves noteikumiem un citiem dokumentiem, kā arī iesniegt rakstiskus priekšlikumus.