Kurzemes Vārds

00:49 Trešdiena, 22. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Veci un jauni pošas pagasta Sporta svētkiem

16. jūlijā Vaiņodē notiks Sporta svētki. Kā pastāstīja pašvaldības vadītājs Visvaldis Jansons, tiem pošas gan veci, gan jauni un paredzēts, ka svētkus privātajos zivju dīķos ievadīs azartiskas makšķerēšanas sacensības, kas sākšoties līdz ar saules lēktu un kur sagaidāmi brangi lomi.

Bet pagaidām savu sportisko formu nostiprinot virves vilcēji, vieglatlēti, futbolisti un rokas bumbas spēlētāji. Pēdējie nule kā atgriezušies no sacensībām Horvātijā, kur guvuši labu rūdījumu. Daži no rokas bumbas spēlētājiem vakar sacentās ar saviem vienaudžiem futbola laukumā, piedaloties "Ādas bumbas" čempionāta Kurzemes reģiona atlases mačos. Pagasta sporta metodiķis Gunārs Jansons "Kurzemes Vārdam" teica, ka vakar futbola laukumā spēkiem mērojušās sešas komandas 1993. – 1994. gadā dzimušo zēnu un piecas komandas 1991. gadā dzimušo. Taču uzvarētājus katrā grupā vēl nav izdevies noskaidrot, tie kļūšot zināmi 26. jūlijā, kad jaunie futbolisti tiksies Brocēnos.