Kurzemes Vārds

23:39 Otrdiena, 21. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Grib alu, bet negrib maksāt

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki 6.jūlijā ap pulksten 2 saņēmuši izsaukumu uz Dzērves ielu, kur bārā "Pie ozola" nepiedienīgi uzvedoties kāds vīrietis. 1964.gadā dzimušais Ritvars D. esot pasūtījis kausu alus, taču vēlāk atteicies par dzērienu maksāt un devies prom no bāra. Policisti ieradās laikus, un vīrietis turpat pie kroga tika aizturēts. Tagad viņam vajadzēs samaksāt gan par pasūtīto dzērienu, gan arī policijas uzlikto sodu.

Iekāro elektrības vadus

Iesniegums policijā šajās dienās saņemts par zādzību, kas naktī uz 4.jūliju konstatēta 14.novembra un Talsu ielas krustojumā. Tur nenoskaidrotas personas atlauzušas kontrolakas vāku un nozagušas uzņēmumam "Latvenergo" piederošo kabeli gandrīz 300 metru garumā, kā arī sabojājušas vēl 80 metrus vadu. Pašlaik uzsākta izmeklēšana par šo zādzību un tiek pārbaudītas vietas, kur krāsainā metāla tīkotāji varētu mēģināt pārdot nozagtos vadus. Savukārt uzņēmums aprēķina zaudējumu summu.

Rallisti jau sāk iemēģināt trasi

Ceļu policijas nodaļā stāstīja, ka smagas avārijas šajās dienās nav reģistrētas un cilvēki negadījumos nav cietuši. Tikai otrdienas vēlā vakarā inspektoriem vajadzējis doties uz Pulvera ielas apkaimi, kur iedzīvotāji sūdzējās par vairāku autovadītāju uzvedību. Izmantojot Pulvera ielas garo posmu un rallija "Kurzeme – Žemaitija" priekšvakaru, vairāki autobraucēji bija nolēmuši sarīkot ātrumposmu. Pēc policijas ekipāžu parādīšanās, braucēji metuši pie malas šo ieceri un tuvējā apkārtnē visas nakts laikā vairs netika manīti.

Zagļiem labs guvums

Policija ziņo, ka atkal reģistrēts kārtējais velosipēdu zādzības gadījums. 6.jūlijā iedzīvotāji no E.Tisē ielas 58 konstatējuši, ka atslēgta ratiņtelpa un no tās nozagti divi velosipēdi. Braucamais "Hantercross" bijis sarkanā krāsā, savukārt otrs velosipēds – sarkani zilā krāsā, taču precīzu tā nosaukumu saimniece neatminējās. Aptuveni tiek lēsts, ka zaudējumu summa ir gandrīz 300 latu.