Kurzemes Vārds

15:14 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Negribēja dot ceļu maršruta taksometram
Andrejs Rjabcevs
Vakarrīt neparasts skats bija vērojams K.Ūliha un Peldu ielas krustojumā – tur bija sadūrušās divas automašīnas, no kurām viens bija maršruta taksometrs. Kā stāstīja Ceļu policijā, par laimi sadursmē cilvēki nav cietuši, taču mašīnas gan sabojātas.
Pēc policijas informācijas, negadījums vakarrīt noticis ap pulksten 7, kad automašīnas "Volvo 940" vadītāja, 1978.gadā dzimusī Džuljeta Ā. braukusi pa Peldu ielu virzienā no pilsētas centra uz Jūrmalas parka pusi. Piebraucot pie krustojuma ar K.Ūliha ielu, sieviete nebija pārliecinājusies par manevra drošību un, neņemot vērā ceļa zīmi "Dodiet ceļu", izbraukusi uz galvenā ceļa, kur tieši tobrīd Kūrmājas prospekta virzienā braucis 5.maršruta taksometrs. Abu transportlīdzekļu vadītāji pēdējā brīdī centušies izvairīties no sadursmes, taču vieglā automašīna iebrauca tuvumā esošajā kokā, bet mikrobuss taranēja ceļa zīmes stabu un atdūrās ceriņu krūmā pie kafejnīcas "Saules".
Abu spēkratu virsbūves sadursmē bojātas diezgan pamatīgi, taču cilvēki par laimi tikuši cauri ar vieglu izbīli, bez nopietniem savainojumiem.

Sadeg automašīnas pilsētā un rajonā
Tumši dūmi otrdien ap pulksten 13.30 cēlās debesīs Pērkones ielas apkaimē – tur bija aizdegusies automašīna. Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā stāstīja, ka dzēsēji izsaukti uz Pērkones un Siguldas ielas krustojumu, kur liesmas bija apņēmušas automašīnu "BMW 318", bet pats vadītājs ar saviem spēkiem nespējot tikt galā. Diemžēl arī ugunsdzēsējiem šajā nelaimē neko daudz neizdevās līdzēt, jo liesmas jau bija apņēmušas visu automašīnu, un tā sadegusi. Par iespējamo ugunsgrēka iemeslu tiek minēts elektroīssavienojums motora nodalījumā.
Līdzīgs ugunsgrēks ap pulksten 16 reģistrēts arī Vaiņodē, kur Raiņa ielā 23a tieši tāpat bija aizdegusies automašīna. Arī šajā gadījumā liesmas spēkratu pamatīgi apskādējušas, jo uguns no motora nodalījuma strauji pārsviedusies uz salonu un pārējo mašīnas daļu.

Nokrītot no jumta, mirst vīrietis
Otrdien ap pulksten 16 Policijas pārvaldes dežūrdaļā saņemts izsaukums uz Padures ielu Aizputē, kur bijušā Piena kombināta telpās bija atrasts vīrieša līķis. Noskaidrojot apstākļus, likuma sargi uzzinājuši, ka mirušais ir 1948.gadā dzimušais Vjačeslavs G., kurš bija uzkāpis uz ceha jumta, taču zaudējis līdzsvaru un nokritis. Policija pašlaik vēl noskaidro apstākļus.

Gints turpina ciemoties pie policistiem
Pašvaldības policijas darbinieki otrdien ap pulksten 22 saņēmuši izsaukumu uz Strautu ielas bāru "Avoti-1", kur kāds vīrietis izsitis logu un apsardzes darbinieki netiekot ar viņu galā. Ierodoties policisti konstatējuši, ka vainīgais nemiera radītājs ir likuma sargiem labi pazīstamais 1973.gadā dzimušais Gints L., kas pirms dažām dienām ar džipu bija vizinājies pa pludmali, par ko vēlāk aizturēts. Šoreiz Gints bija iedzēris mazliet par daudz, tāpēc aizvests uz atskurbtuvi, kur viņam drīz pievienojies arī draugs, 1978.gadā dzimušais Jānis K., kas tajā pašā bārā tika aizturēts par huligānismu. Pēc dažām minūtēm abiem puišiem kamerās piebiedrojās viņu kompānijas trešā dalībniece, 1963.gadā dzimusī Silva M., kas bija ieradusies iecirknī un sākusi pieprasīt abu draugu atbrīvošanu, kā arī necenzēti lamājusies un nepiedienīgi uzvedusies. Pēc dzēruma izgulēšanas kamerā Silva un Jānis atbrīvoti, bet Gints aizvests uz Valsts policiju, kas lems par soda piemērošanu.

Pilsētas centrā aiztur apreibušus jauniešus
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes darbinieki 11.jūlijā ap pulksten 21.30 pilsētas centrā pie viesnīcas "Līva" aizturējuši jauniešu kompāniju, kura, iespējams, bija apreibinājusies ar narkotiskajām vielām. 1984.gadā dzimušie Dmitrijs B. un Andrejs E., kā arī gadu jaunākie Jevgeņijs H. un Konstantīns S. nogādāti Liepājas Centrālajā slimnīcā, kur veiks analīzes un pārbaudīs, vai viņi lietojuši narkotiskās vai citas apreibinošās vielas.