Kurzemes Vārds

18:37 Ceturtdiena, 20. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vecos un jaunos piensaimniekus pulcinās kluba jubileja Sieksātē

Kā "Kurzemes Vārdu" informēja Latvijas Piensaimnieku veterānu kluba valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Sesks, kluba jubilejas kopsapulci paredzēts sarīkot 27. augustā Kuldīgas rajona Sieksātē, konferenču un atpūtas centrā Kalnmuižas viesnīcā.
Veterāni uz šo pasākumu esot aicināti pulcēties ar ģimenēm, jo sarīkojumā lietišķās sarunas atsvaidzinās arī dažādi izklaides pasākumi – Dārza svētki, siera zupas un siera ēdienu izgaršošana un piena pārstrādes uzņēmumu produkcijas degustācija, bet atgūt spēkus būs iespējams, relaksējoties tvaika pirtī.
Kopsapulces sākumā klātesošie noklausīsies ne tikai Mārtiņa Seska, bet arī kluba locekļa Aivara Jēkabsona, kā arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesores Ināras Melngalves un akciju sabiedrības "Talsu piensaimnieks" valdes priekšsēdētāja Daiņa Norenberga sniegtās informācijas. Notiks pārrunas par muzeja atjaunošanas iespējām, veterānu godināšana. Par jaunā piensaimnieka ierosmēm stāstīs Kazdangas pagasta SIA "Elpa" direktors Gundars Sisenis.