Kurzemes Vārds

05:42 Trešdiena, 8. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

"Kurzemes Vārds" un pielikumi
Tā nu sagadījies, ka pēdējās nedēļas laikā šajā slejā jau trešo reizi nākas stāstīt par laikrakstu "Kurzemes Vārds", tikai katru reizi citā toņkārtā. Vispirms – lietišķā, jo lasītājiem jāzina sava laikraksta tirāžas izmaiņas un stāvoklis preses tirgū. Tad bēdīgākā, jo pieci veikali pārtrauca pārdot "Kurzemes Vārdu". Bet šodien jāpastāsta par jauninājumu.
Lasītāji dažkārt izsaka neapmierinātību ar reklāmas un sludinājumu lielo skaitu "Kurzemes Vārdā", sak, paliek maz, ko lasīt. Un nepievērš uzmanību, ka tieši reklāma kopā ar abonentu stabilo skaitu ļauj gan regulāri palielināt "Kurzemes Vārda" apjomu, nepaaugstinot laikraksta cenu, gan rada citu iespēju izpausties lasītāju interesēs. Tie ir bezmaksas pielikumi.
Jau kuro gadu varam atļauties reizi nedēļā "Kurzemes Vārdu" papildināt ar televīzijas raidījumu programmu apjomīgu pielikumu. Kopš februāra vidus lasītāji divas reizes mēnesī saņem izdevumu "Tērauds LM", kurā stāstīts par rūpnīcas "Liepājas metalurgs" norisēm, galvenokārt tādām, kas attiecas uz visu pilsētu.
Šovasar esam sākuši izdot pielikumus arī pēc cita principa – veltot tos aktualitātēm, nozīmīgiem notikumiem Liepājas dzīvē. Jūlijā sākumā "Kurzemes Vārdu" papildināja astoņu lappušu pielikums par autoralliju "Kurzeme – Žemaitija", bet šodien lasītāji saņem tikpat apjomīgu pielikumu "Arēna", kurā stāstīts par pārmaiņām vasaras sporta arēnās, galvenokārt "Daugavas" stadionā, kam šovasar aprit 80 gadu.
Šāda veida pielikumus esam paredzējuši izdot arī turpmāk, jo uzskatām, ka tie ļauj gan labāk izprast attiecīgo norišu nozīmi Liepājas dzīvē un dziļāk ieskatīties tajās, gan arī palīdz sarīkojumu organizatoriem pievērst cilvēku uzmanību šiem sarīkojumiem un tātad labāk tos apmeklēt.
Protams, šādu pielikumu izdošanā vajadzīga arī rīkotāju līdzdalība. Jo sarīkojumu organizatori labāk sapratīs pielikumu nozīmi, jo tādu būs biežāk. Un tad varēsim padomāt par iespēju pielikumus izdot arī pēc vēl cita principa, padarot tos regulārus un tātad laikrakstu gan apjomīgāku, gan saturā bagātāku.

And˛ils Remess