Kurzemes Vārds

01:58 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Attopas no viesuļa pāridarījumiem

Bārtā. Kā "Kurzemes Vārdu" informēja pašvaldības vadītāja Anna Sermoliņa, kas līdz ar citiem izjutusi brāzmu pāridarījumu, pašvaldībai piepalīdzot, cietušie pamazām sakopjot viesuļa nodarītos postījumus.

Jau aizvakar izdevies atjaunot abām dzīvojamajām mājām daļēji norautos jumtus. Tas nozīmē, ka dzīvokļi ir drošībā un lietavas tos vairs nesabojās. Arī siens esot pārsegts ar plēvi un citiem materiāliem, lai pasargātu lopbarību no samirkšanas, kamēr šķūnīšiem uzliks jaunus jumtus. Pavisam jāsakārto četras saimniecības ēkas, katrai no tām esot seši apsaimniekotāji.

Anna Sermoliņa aicināja atsaukties cilvēkus, kas var palīdzēt ar šīfera loksnēm. Atsaucīgu cilvēku telefonzvanu pēc tam esot atskanējis ļoti daudz. Atbalsts solīts pat no Vidzemes, taču vest no turienes plāksnes izmaksātu pārāk dārgi. Izpalīdzējuši arī pašu un kaimiņpagastu ļaudis. Pašvaldība sakot lielu paldies visiem, kas bija gatavi sniegt izpalīdzīgu roku. Tāpat liels paldies pienākoties Liepājas ugunsdzēsējiem, kuri ieradās ar celtni, kas bija neatliekami nepieciešams bīstamu konstrukciju demontāžai. Priekšsēdētāja teica, ka tuvākajās dienās viesuļa postījumi būšot novērsti.