Kurzemes Vārds

01:22 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Jūra izskalo vēl vienu noslīkušo
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka 19.jūlijā ap pulksten 16.30 Nidas jūrmalā izskalots kāda pusaudža līķis. Ap 14 gadu vecā pusaudža mirstīgās atliekas iedzīvotāji atraduši aptuveni kilometru no Nidas mola, tomēr sīkākas ziņas vakar policija vēl atturējās sniegt. Ir aizdomas, ka puisis noslīcis nevis Latvijas teritorijā, bet gan Lietuvā, jo no kaimiņvalsts policijas saņemtas ziņas, ka tur tēvs ar dēlu gājuši jūrā peldēties un noslīkuši. Policija turpina noskaidrot apstākļus. Sadarbojoties ar Lietuvas kārtības sargiem, tiks noskaidrots, vai tiešām abi gadījumi savstarpēji ir saistīti.

Pēc sadursmēm nonāk slimnīcā
Liepājas Centrālajā slimnīcā ievietoti divi cilvēki, kas cietuši satiksmes negadījumā. Ceļu policijā stāstīja, ka otrdien ap pulksten 18 sadursme notikusi Durbes novadā, kur 1991.gadā dzimusī Līna F. ar velosipēdu "Extrem 5000" izraisījusi sadursmi ar automašīnu "Audi A6". Jauniete braukusi pa Rīgas – Liepājas šoseju un 177.kilometrā gribējusi veikt kreisā pagrieziena manevru. Diemžēl pirms tam Līna nav pārliecinājusies par tā drošību un sadūrusies ar automašīnu.
Vēl viena avārija notikusi tajā pašā dienā ap pulksten 8, kad automašīnas "Opel Movano" vadītājs, 1967.gadā dzimušais Gints M. Brīvības ielā iebraucis priekšā braucošā spēkrata aizmugurē. Policija uzskata, ka Gints bija izvēlējies pārāk mazu distanci ar priekšā braucošo automašīnu "Hyundai Lantra", tāpēc nav varējis izvairīties no sadursmes. Centrālajā slimnīcā nācies nogādāt šīs automašīnas pasažieri, 1938.gadā dzimušo Viktoriju P.

Zagļi rosās viesnīcā un darbnīcā
Naktī uz 19.jūliju konstatēts, ka viesnīcā "Fontaine Palace", Jūras ielā 24, notikusi zādzība. No koplietošanas telpām pazudis mūzikas centrs "LG" un dekoratīva kaste ar monētām, pagaidām kopējā zaudējumu summa nav zināma.
Otrdien zādzība reģistrēta arī SIA "Jaunliepāja" elektriķa darbnīcā Teodora ielā. Tur nenoskaidrotas personas caur otrā stāva logu iekļuvušas namā un atlauzušas darbnīcas durvis. Iesniegumā policijai norādīts, ka pazuduši 6 cietmetāla urbji, apgaismes lukturis un citas mantas 86 latu vērtībā.