Kurzemes Vārds

09:16 Otrdiena, 22. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Palīdzēs "Baltais ezers"

Kirils Bobrovs

Pagājušā gada maijā tika nodibināta Latvijas Palīdzības biedrība jūrniekiem bezdarbniekiem un citām bezdarbnieku kategorijām  – "Baltais ezers 1". Kāda ir tās darbības specifika? Par to pastāstīja biedrības valdes priekšsēdētājs Armands Belozerovs.
– Liepājā bezdarbs sasniedz 12 procentu. Taču ir zināms, ka pastāv arī slēptais bezdarbs. Kādam taču jādomā par šo cilvēku sociālajām problēmām. Mūsu birojs atrodas Kungu ielā 29, un liepājnieki regulāri nāk pie mums. Taču mēs palīdzam, cik ļauj mūsu ierobežotās iespējas. Tas nozīmē, ka arī mums savukārt pašiem vajadzīga palīdzība. To varētu sniegt Liepājas uzņēmējsabiedrības vai vismaz paziņot mums par savām vakancēm pa tālruni 3421638. Pa šo pašu tālruni var noskaidrot mūsu konta rekvizītus. Ziedotāji vienmēr var pārbaudīt, kā tiek izmantota viņu palīdzība.
Mēs paplašinām kontaktu zonu ar citām pilsētām un valstīm, dalāmies pieredzē ar radniecīgām organizācijām. Un, lūk, viens no rezultātiem: 22.jūlijā saņēmām humāno palīdzību second hand veidā no sabiedriskās organizācijas ar līdzīgu nosaukumu "Baltais zvirbulis". Tādēļ bezdarbniekiem un viņu bērniem pusaudžiem Kungu ielā 29 tiek rīkota labdarības akcija no trešdienas līdz piektdienai no pulksten 10 līdz 14. Šajā sakarībā par lietišķu atbalstu paldies jāsaka Konservatīvajai partijai un "Baltā zvirbuļa" vadītājam Šakro Toliašvili  no Rīgas. Ceru, ka šāda veida akcija pie mums nebūs pēdējā.