Kurzemes Vārds

17:35 Sestdiena, 31. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pie veikala "Juta" turpina kauties
Andrejs Rjabcevs

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva stāstīja, ka arvien biežāk policijā pēc palīdzības vēršas personas, kas nakts laikā devušās uz diennakts veikalu "Juta" un tā apkārtnē sākušas konfliktēt ar iereibušiem jauniešiem. Liela daļa no šiem konfliktiem beidzas ar kautiņiem, kuru laikā tiek nodarīti smagi miesas bojājumi.
"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka kautiņš pie veikala "Juta" naktī uz sestdienu smagi beidzies kādam jaunietim, kurš ievietots Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā. Savukārt tagad saņemtas ziņas, ka naktī uz svētdienu ap pulksten 5 netālu no veikala "Juta" izcēlās vēl viens konflikts starp divām jauniešu grupām. Puiši sākuši risināt savstarpējās attiecības, un tas beidzies ar pamatīgu kautiņu, kura laikā lietā liktas gan dūres, gan naži. Policija ap pulksten pieciem no rīta saņēmusi sūdzību no viena cietušā, 1985.gadā dzimušā Mārtiņa R., kuram tika konstatētas virspusējas grieztas brūces sejā un kaklā. Apsekot norādīto notikuma vietu tika nosūtīti Patruļrotas darbinieki, kas netālu no bijušā kinoteātra "Liepāja" aizturēja 1987.gadā dzimušos Vladimiru K., un Alekseju P., 1983.gadā dzimušo Aleksandru B., 1980.gadā dzimušo Vladislavu B., 1986.gadā dzimušo Aleksandru Č., 1981.gadā dzimušo Kristaps D., kā arī gadu jaunāko Vitāliju N. Jaunieši paskaidrojuši, ka tiešām piedalījušies kautiņā, taču gribējuši tikai aizstāvēties, jo incidentu esot izraisījuši jaunieši, no kuriem policija vēlāk saņēma sūdzības par notikušo. Šobrīd notiek tālāka apstākļu noskaidrošana, un policija aptaujā vēl citus konfliktā iesaistītos jauniešus.

Nozog velosipēdus

31.jūlijā ap pulksten 20 velosipēda zādzība konstatēta no Kuršu ielas 27, kur pie veikala "Krokuss" bija novietots velosipēds "Ideal" melnā krāsā. Saimnieks braucamo bija atstājis bez pieskatīšanas, tāpēc zaglim nav nācies īpaši nopūlēties. Vēl viens velosipēds tajā pašā laikā pazudis no neaizslēgtas kāpņu telpas K.Ūliha ielā 35/37. Tur nozagts velosipēds "Leopard Fizz–800" violetā krāsā.

Lauž un bojā luksoforu

Ceļu policijas darbinieki, patrulējot pa pilsētu, sestdienas vakarā ap pulksten 23.30 K.Valdemāra un Peldu ielas krustojumā pamanījuši jauniešu bariņu, kas demolēja krustojumā esošo tramvaja luksoforu. Puiši bija pamanījušies tramvaja luksoforu noliekt, tāpēc policisti visus notikuma vietā esošos jauniešus aizturēja. Vakar policija vēl noskaidroja visus apstākļus un centās tikt skaidrībā, kurš tieši no aizturētajiem ir vainīgs luksofora sabojāšanā.