Kurzemes Vārds

04:34 Otrdiena, 21. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Lems par nelikumīgo būvnieku sodīšanu

Rucavā. Pagasta padomes Administratīvā komisija piektdien lems par soda piemērošanu SIA "Pajūris" par nelikumīgās katlumājas būvniecību atpūtas kompleksā "Vitas parks" Papē, ziņoja aģentūra LETA, atsaucoties uz Rucavas Pagasta padomes Administratīvās komisijas priekšsēdētāju Jāni Bārduli.
Komisijas sēde plānota 12.augustā, taču J.Bārdulis apšaubīja, vai "Pajūris" paspēs saņemt informāciju par to. Uzņēmuma pārstāvju neierašanās dēļ šis jautājums būs jāizskata nākamnedēļ. Pagasta padomes administratīvajā komisijā ir četri locekļi: J.Bārdulis, pagasta municipālais policists Jānis Pričins, Rucavas skolas direktore Dita Role, Rucavas Pagasttiesas priekšsēdētāja Ausma Ašmane.
Esam jau informējuši, ka SIA "Pajūris" atpūtas kompleksā "Vitas parks" Liepājas rajona apvienotās Būvvaldes pārstāvji jūlija beigās konstatēja un apturēja nelikumīgu katlumājas būvniecību. Kā sacīja Būvvaldes vadītājs Andris Vaivars, katlumāja ir paredzēta pašvaldības apstiprinātajā detālplānojumā, taču tās būvniecība ir sākta nelikumīgi pēc tam, kad tika apturēta iepriekš izsniegtā būvatļauja. Īpašnieki Būvvaldes pārstāvjiem skaidrojuši, ka katlumājas būvniecību viņi ir sākuši realizēt kā konservācijas pasākumu, lai pusuzceltās mājiņas aukstā laikā nebojātos.