Kurzemes Vārds

20:59 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ludmilas, Pētera un Ņinas melnā diena
Aizvakar, kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, pārvaldes darbinieki, kārtējo reizi apmeklējot sev zināmās nelegālā alkohola tirdzniecības un ražošanas vietas, konstatēja, ka Tirgus ielā 26 1946.gadā dzimusī Ludmila G. dzīvoklī glabā piecus litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Šajā pašā mājā citā dzīvoklī savukārt konstatēts, ka 12 litrus caurspīdīga alkoholiska šķidruma glabā 1961.gadā dzimušais Pēteris S. – iespējamais Ludmilas tuvākais konkurents.
Kad policisti viesojās Brīvības ielā 80, viņi atklāja, ka arī 1950.gadā dzimusī Ņina Ž. uzkrājusi diezgan lielas nelegālā alkohola rezerves – 20 litrus.
Visos gadījumos Liepājas PRPP darbinieki šo alkoholam līdzīgo šķidrumu paņēmuši sev līdzi ne jau, lai nodegustētu, bet gan, lai nosūtītu eksertīžu veikšanai un lai izlemtu jautājumu par administratīvās lietvedības uzsākšanu.

Puišeļu vecāki – uz tepiķa

Kā informēja Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute, otrdien pēcpusdienā savdabīgu izklaidi sev bija sarīkojuši trīs 1997.gadā dzimuši puišeļi: Jānis, Kristofers un Deniss. Lai to pārtrauktu, Pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki Tērauda un Metalurgu ielas krustojumā bija spiesti visus trīs nepilngadīgos pat aizturēt. Izrādās, mazie huligāni ar akmeņiem meta pa Tērauda ielas dzīvojamās mājas pirmā stāva logiem un pamanījās arī izsist stiklus.
Visiem trim piespriests augstākais soda mērs – viņi nogādāti mājās pie vecākiem, kuri pēc tam, kad viņiem sastādīja administratīvo pārkāpumu protokolus par atvašu nepiedienīgu uzvedību sabiedriskā vietā, diezin vai izrādīja sajūsmu. Rīt vecākiem jāierodas Pašvaldības policijā uz lietas izskatīšanu. Maksimālais sods par šādu pārkāpumu ir 25 lati.
Loga rūts izsišana Liepājā vakarrīt konstatēta arī frizētavai "Ilsa" Siļķu ielā 27. Puslīdz droši, ka to nav pastrādājuši jau minētie puikas.

Bojā vides objektus

Vakar pirms pulksten 2 Radio ielā Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Patruļdienesta darbinieki aizturēja alkohola reibumā esošus jaunus cilvēkus – 1981.gadā dzimušo Iliko L., 1978.gadā dzimušo Maksimu R. un 1979.gadā dzimušo Andreju B. Viņi aizturēti uz aizdomu pamata par reklāmas stenda un Promenādes dienasgaismas lampas sabojāšanu. Notiek apstākļu noskaidrošana.

Liktenīgais kreisais pagrieziens

Diennakts laikā Liepājas PRPP darbinieki izbraukuši uz vienu ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietis cilvēks. 16.augustā ap pulksten 9.30 Ziemeļu ielā 19 automašīnas "VW Transporter" vadītājs, 1978.gadā dzimušais Mareks F., uzbrauca velosipēdistam, 1959.gadā dzimušajam Jānim S., kurš veica kreiso pagriezienu. Velosipēdists ievietots Liepājas Centrālajā slimnīcā. Vēl jānoskaidro, kurš ir notikušā vaininieks.

Iespējams, aizturēts Jūras govs zaglis

Uz aizdomu pamata par Ventspils vides eksponāta "Jūras govs" zādzību aizturēts 1976.gadā dzimušais rīdzinieks Andis, aģentūru LETA informēja Ventspils Policijas pārvaldes preses sekretāre Dzidra Šķute. Andis aizturēts aizvakar Rīgā un nogādāts Ventspils policijā. Policija noskaidro zādzības motīvus un lietas apstākļus. Par mākslas darba zādzību ierosināta krimināllieta. Kā ziņots, govs pazušana tika konstatēta 2.augustā, bet 11.augustā eksponātu atrada Liepājā Kūrmājas prospekta galā pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem.