Kurzemes Vārds

19:47 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Par trakulībām jāmaksā jau virs diviem tūkstošiem latu

Ints Grasis

Liepājniekam Gintam Langbaumam par iepriekš izdarītiem dažādiem pārkāpumiem ar transportlīdzekli nenomaksāto sodu uzkrājums jau sniedzas pāri diviem tūkstošiem latu. Viņš 90.gados strādāja Ceļu policijā, pazīstams kā dažādu ekstrēmu ideju īstenotājs un ne vienu reizi vien radījis problēmas kārtības sargiem un citiem liepājniekiem. Kaut arī 1973.gadā dzimušajam G.Langbaumam pērnā gada aprīlī atņemta vadītāja apliecība, viņš mēdz gan braukt ar auto, arī alkohola reibumā, gan kauties, gan huligāniski uzvesties.

G.Langbauma pēdējais pārkāpums bija braukšana ar džipu pa ļaužu pilnu pludmali apmēram pirms mēneša. To viņš darīja alkohola reibumā, tērpies padomju armijas formastērpā. Toreiz pie glābšanas stacijas uz glābšanas dienesta darbinieku aicinājumu noslāpēt spēkrata dzinēju vīrietis nereaģēja, lietoja necenzētus vārdus un aizbrauca. Policisti viņu aizturēja pie pilsētas robežas. Vainīgais saņēma sodu – 490 latus, ko tāpat kā visus iepriekšējos naudas sodus, nav samaksājis.

Kā pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas priekšnieka vietnieks Ingus Ukstiņš, kopš vadītāja tiesību liegšanas, G.Langbaums pamanījies izdarīt vēl četrus pārkāpumus. Viņa kopējais nenomaksāto naudas sodu lielums ir 2321 lats. Tas uzkrāts, sākot no 2002.gada.

Aģentūra LETA informē, ka 2004.gada ziemā G.Langbauma vadītais spēkrats ielūza Liepājas ezerā. Vīrietis toreiz vizinājās pa ledu un viņa vadītais mikroautobuss niedrainā vietā ielūza.

Savukārt 2002.gada vasarā policija G.Langbaumu aizturēja brīdī, kad viņš ar automašīnu "VAZ 2101" pilsētas centrā gatavojās ielēkt Tirdzniecības kanālā. Automašīnai nebija reģistrācijas apliecības, nebija izieta tehniskā apskate, kā arī bija izņemts priekšējais stikls.