Kurzemes Vārds

23:30 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pilnveidos aviobiļešu pārdošanu

Viktors Ulberts

Ļoti iespējams, ka cilvēki, kuri gribēs iegādāties aviobiļetes uz Rīgu, to varēs izdarīt tieši pirms reisa lidostā, "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Liepājas lidostas direktors Aldis Mūrnieks.
"Nav vērts mums iegādāties dārgas iekārtas par simtiem latu, lai drukātu biļetes. Tāpēc šobrīd tiek meklēta iespēja, kā vienkāršot biļešu pārdošanu, lai mēs tās varētu izrakstīt uz attiecīgo reisu," skaidroja A.Mūrnieks. Regulārajiem avioreisiem, it īpaši tik nelielā maršrutā, tas ir ļoti svarīgi, lai cilvēks varētu doties uz galvaspilsētu ar lidmašīnu, kaut viņš šādu lēmumu pieņem pēdējā brīdī. Patlaban biļetes uz avioreisiem Rīga – Liepāja, kas sāksies 5.septembrī, var nopirkt kompānijas "Air Baltic" kasēs, ceļojumu aģentūrās un internetā, tāpēc pašlaik liepājnieku iespējas iegādāties biļetes savā ziņā ir ierobežotas. Šobrīd ar kompānijas "Air Baltic" regulāro reisu aviobiļešu pārdošanu nodarbojas firma "Latvia Tours". Šā uzņēmuma Liepājas filiāle atrodas Lielajā ielā 11, tas ir, viesnīcas "Līva" telpās. Firmā "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka Liepājā vēl neviens biļeti uz avioreisu Liepāja – Rīga nav nopircis, tāpēc kādam ir iespēja kļūt par pirmo liepājnieku, kurš to izdara pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma.
Kā jau ziņots, lidmašīna starp Liepāju un galvaspilsētu kursēs četras reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās. No Rīgas "Fokker 50" tipa lidmašīna izlidos pulksten 10.30, aptuveni pēc 40 minūtēm ieradīsies Liepājā, bet atpakaļ uz galvaspilsētu izlidos pulksten 11.30. A.Mūrnieks norādīja, ka nav jābažījas par lielu aizķeršanos lidostā. Tur pasažieriem vēlams ierasties pusstundu pirms izlidošanas, un, tā kā tas ir iekšzemes reiss, personu apliecinoši dokumenti netiks prasīti, vienīgi obligāti būs jāiziet drošības pārbaude.