Kurzemes Vārds

17:46 Ceturtdiena, 24. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Traģiskajā avārijā iesaistītie jaunieši bijuši alkohola reibumā
Inta Cera

Joprojām turpinās izmeklēšana par negadījumu, kas notika Gaviezē 9.oktobrī, kad avārijā cieta četri un gāja bojā viens jaunietis. Noskaidrots, ka visi bijuši alkohola reibumā.
"Kurzemes Vārds" jau informēja, ka 9.oktobrī Liepājas rajonā notika smags ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta četri jaunieši, bet viens gāja bojā. Negadījums notika pulksten 14.20 Gaviezes pagastā, autoceļa Tadaiķi – Māķi – Krisberģi astotajā kilometrā. Automašīnas "Mercedess Benz 190" vadītājs netika galā ar spēkrata vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās betona grodu akā. Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajiem ievainojumiem mira 1983.gadā dzimušais Uldis. Pārējie četri mašīnā esošie 19 līdz 24 gadus veci jaunieši guva traumas. Ivo, Vita, Dace un Māris pēc negadījuma ievietoti Liepājas pilsētas Centrālajā slimnīcā.
Policijā tūdaļ pēc nelaimes tika uzsākts kriminālprocess. Kā informēja Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, izmeklēšana šajā lietā turpinās. Pagaidām noskaidrots, ka visi jaunieši – gan bojā gājušais, gan izdzīvojušie, – bijuši alkohola reibumā. Sīkāku informāciju – par reibuma stiprumu, kā arī to, kurš no jauniešiem sēdējis pie stūres, – policija izmeklēšanas interesēs pagaidām nesniedz.

Mirst uz ielas savākts vīrietis

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva, otrdien ap pulksten 15.30 policijas darbinieki pamanīja, ka K.Zāles laukumā guļ vīrietis bezsamaņas stāvoklī. Viņš tika nogādāts uz Liepājas pilsētas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļu. Diemžēl mediķiem vīrieša dzīvību glābt neizdevās – neilgi pēc pusnakts vīrietis mira. Policija veic apstākļu noskaidrošanu, kā arī vīrieša personības noskaidrošanu, jo nekādu dokumentu pie viņa nebija.

Nīcā slēdz ļergas točku

25.oktobrī ap pulksten 15.30 Nīcas pagasta "Jaunrozīšos" Liepājas PRPP darbinieki veica kontrolpirkumu, kā rezultātā konstatēja, ka 1939.gadā dzmusī Velta Ā. nodarbojas ar alkohola tirdzniecību tam neatļautā vietā. Veicot apskati, tika izņemtas trīs puslitra tilpuma pudeles, kurās atradās šķidrums ar alkoholam raksturīgo smaku. Tiek lemts jautājums par administratīvās lietvedības uzsākšanu. Savukārt šķidrums tiks nosūtīts ekspertīzes veikšanai.

Brauc bez tiesībām

Otrdien Liepājas Ceļu policijas darbinieki bija izbraukuši uz trim ceļu satiksmes negadījumiem, kuros cilvēki nav cietuši. Taču noformēti 34 administratīvie pārkāpumi, no kuriem 3 – par transportlīdzekļa vadīšanu bez vadīšanas tiesībām, kā arī 15 – par ātruma pārsniegšanu.

Turpina uzdarboties krāpnieki

Mūsu pilsētā turpina uzdarboties kārpnieki, kuri no lētticīgiem ļaudīm mēģina izmānīt ievērojamas naudas summas. "Kurzemes Vārds" jau informēja, ka pirms pāris dienām policijā griežās kāda sieviete, no kuras bija izkrāpti 100 lati. Liepājas PRPP preses sekretāre Egita Guseva atgādina, ka policija vēlreiz lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neļauties kāda ļaundara krāpnieciskajām tieksmēm. Šobrīd policijā jau ir griezušās trīs sievietes, kuras laikposmā no sestdienas līdz trešdienai ir noticējušas krāpnieka telefona zvanam par kāda radinieka nokļūšanu nelaimē un iespējamo atpirkšanos no policijas, kā rezultātā atdevušas noziedzniekam naudu, proti, 100, 130 un 300 latus.