Kurzemes Vārds

07:54 Piektdiena, 3. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Apstrīd policistu viedokli par avāriju

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka 15.februārī brauciens pa Liepāju bēdīgi beidzās kādam automašīnas "Toyota" vadītājam – Peldu ielas un Kuršu laukuma krustojumā viņš nepaspēja nobremzēt un ietriecās priekšā braucošajā kravas mikroautobusā "Ford Tranzit", kas pie Peldu ielas strauji nobremzēja. Visvairāk negadījumā cieta "Toyota". Liepājas Ceļu policijas darbinieki avārijas vietā atzina – vainīgs "Toyota" vadītājs, kurš neesot ievērojis distanci.

Automašīnas "Toyota" vadītājs Leonīds Leonovičs apstrīd policistu sastādīto protokolu. "Piekrītu tikai pusei no tur uzrakstītā," pāris dienu pēc avārijas ieradies redakcijā, sašutis teica vadītājs. Viņš atzīst savu vainu, ka nav paspējis nobremzēt, kad mikroautobuss, nevarēdams iegriezties vienvirziena ielā, strauji bremzējis, kāpēc viņa vadītais vieglais auto ietriecies mikroautobusam aizmugurē. Taču mikroautobusa vadītājs esot līdzvainīgs avārijā, jo pēc pirmās sadursmes esot stūmies atpakaļgaitā, uztriecoties uz auto "Toyota" otra spārna.

Vīrietis policijā iesniedzis vēstuli, kurā lūdz pārskatīt viņam uzrakstīto protokolu un izvērtēt Ceļu policijas inspektoru rīcību, to sastādot. L.Leonovičs uzskata, ka policisti pavirši veikuši savu darbu.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Plinga apstiprināja, ka policijā ir saņemts L.Leonoviča iesniegums. Likumā paredzētajā kārtībā to izskatīs 15 dienu laikā.