Kurzemes Vārds

11:23 Svētdiena, 29. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Bokseri izcīna sporta spēļu kausu

Miks Kuncītis

Nedēļas nogalē Liepājas Kompleksajā sporta skolā norisinājās Latvijas 59. sporta spēles boksā 1990. un 1991. gadā dzimušajiem zēniem. Mājinieki komandu vērtējumā izcīnīja uzvaru.

Pavisam uz sacensībām Liepājā bija ieradušās sešas komandas no visiem galvenajiem boksa centriem valstī, taču diemžēl visas vienības nebija ieradušās pilnā sastāvā, jo vairāki bokseri nevarēja parādīt savu varējumu slimības dēļ. Tādēļ šoreiz ringā izgāja 40 sportistu, nevis, kā bija plānots, vismaz pussimta jauno censoņu. Savukārt Liepājas Kompleksās sporta skolas komandā bija 11 bokseru – treneru Kārļa Knitnera, Aleksandra Maksimova un Vladimira Trusova audzēkņi.

Mūsu sportistiem šajās sacensībās izdevās startēt godam, jo kopumā Liepājai tika izcīnītas divas zelta, astoņas sudraba un viena bronzas medaļa. Ar to pietika, lai nodrošinātu vēju pilsētai uzvaru arī komandu ieskaitē. Vēl jāmin, ka pēc šā turnīra par vienu no diviem labākajiem tiesnešiem atzina Aleksandru Maksimovu. Pēc mačiem viens no liepājnieku treneriem Kārlis Knitners atzina, ka mači noritējuši visai veiksmīgi un mūsu sportisti parādījuši ļoti labu sniegumu. Vienīgi žēl, ka sacensībās startēja tik maz dalībnieku.

Nākamās sacensības Liepājas bokseriem paredzētas gandrīz pēc nedēļas Noginskas pilsētā netālu no Maskavas, kur notiks starptautisks turnīrs. Bet marta sākumā Jelgavā paredzēts vēl viens starptautisks turnīrs – "Olimpiskais rings".

Latvijas 59.sporta spēļu medaļnieki liepājnieki:
1.vieta 
Rinalds Grietnieks, Dāvis Dižgalvis.
2.vieta
Jānis Valkīrs, Raitis Mičulis, Toms Virbs, Kristaps Zuļģis, Dainis Šenvalds, Edijs Kuncītis,Aleksejs Stremilovs, Kristaps Petrovics.
3.vieta
Jevgēņijs Gubariks.