Kurzemes Vārds

04:00 Ceturtdiena, 1. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Uzvedums ar cirka numuriem, ēnu teātri

Indra Imbovica

Nākamsestdien un svētdien teātra grupa "United Intimacy" sadarbībā ar kultūras un informācijas centru "[email protected]" Karostā un "Rietumu bankas" un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu aicina liepājniekus un viņu ģimenes uz izrādi "P.S. Sprīdītis", ko pavadīs izrādes dalībnieku vadītas dejas un cirka meistarklases bērniem un jauniešiem.

"Izrāde P.S. "Sprīdītis" ir variācija par latviešu bērnu literatūras klasikas – A.Brigaderes populārās lugas "Sprīdītis" – motīviem," informēja teātra grupa "United Intimacy". Labi zināmie notikumi skatītājus no jauna uzrunā ar improvizācijā un asociācijās balstītu uzvedumu, ko papildina cirka numuri un ēnu teātris. Iestudējumā aktieri dzied un dejo, kā arī paši spēlē mūzikas instrumentus – džambu, vargānu un basģitāru. Izrādes laikā spēles telpa no sadzīviskas telpas ar veļas mazgājamo mašīnu un ledusskapi pārvēršas par vietu, kur ne tikai var, bet arī notiek visdažādākie brīnumi. Izrāde Latvijas teātru "Spēlmaņu naktī" nominēta par labāko bērnu un jauniešu izrādi 2004.–2005. gada teātra sezonā.

Breikdānss – mūsdienu dejas improvizācijas un žonglēšanas meistarklases norisināsies sestdien, 1.aprīlī, no pulksten 10 līdz 14 kultūras un informācijas centrā "[email protected]", Katedrāles ielā 2. Tās vadīs Aldis Liepiņš (breikdānsa dejotājs un pedagogs Edmunda Veizāna deju studijā), Anna Dubrovska (Latvijas Kultūras akadēmijas 2.kursa mūsdienu dejas un horeogrāfijas studente) un Ivo Martinsons (Valmieras Drāmas teātra aktieris, kura aizraušanās ir cirks un īpaši žonglēšana). Meistarklasēs aicināti piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 16 gadiem, iepriekš piesakoties Karostas kultūras un informācijas centrā "[email protected]", Katedrāles ielā 2, pie Ļubovas Kazimovas katru darba dienu līdz 31.martam no pulksten 15 līdz 19 vai pa e–pastu: [email protected]

Izrādes notiks "[email protected]" "Klubenē", Atmodas bulvārī 6a: sestdien, 1.aprīlī, pulksten 18, svētdien, 2.aprīlī, pulksten 12. Biļešu cena – 3 lati, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2 lati, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja brīva. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī Karostas laicīgās mākslas galerijā "K.Māksla?".