Kurzemes Vārds

11:38 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Jubileju sagaidīs kopā ar absolventiem

Anda Pūce

Ar bijušās skolas audzēknes Evijas Budēvicas uzstāšanos aizsākās koncertu cikls, kas veltīts Aizputes Mūzikas skolas 60 gadu jubilejai, informē skolas direktore Arta Kangīzere.

Viņa stāsta, ka absolventu koncerti ilgs visu mācību gadu līdz jūnijam, vēlāk turpināsies rudenī, atsākoties mācībām skolā un beigsies nākamajā pavasarī, kad arī gaidāma skolas jubilejas svinību kulminācija. Nākamais cikla koncerts paredzēts 29.aprīlī pulksten 17, kad skolas koncertzālē muzicēs Rīgas 2.mūzikas skolas kora klases audzēkņi un kora klases vadītāja, Aizputes Mūzikas skolas absolvente Andžela Hilo. "Piedalīsies arī koklētāju ansamblis," piebilst A.Kangīzere. Viņa stāsta, ka 26.maijā pulksten 17 skolā muzicēs Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālās nodaļas absolvente Ināra Braže.

Aktīva ir arī skolas ikdienas dzīve. Nupat skolas audzēknis Miķelis Strazdiņš guvis panākumus Kurzemes mūzikas skolu pūšamo instrumentu nodaļu audzēkņu konkursā. Miķelis, spēlējot eifoniju, vecākajā grupā izcīnīja trešo vietu. Viņa pedagogs ir Jānis Kudums, bet koncertmeistare – Inese Krūmiņa. "Pagājušajā nedēļā mūsu skolā notika arī metodiskā diena reģionālo mūzikas skolu akordeona spēles pedagogiem, ko vadīja Aleksandrs Ļebedevs. Tikšanās, kur A.Ļebedevs un Linda Rozentāle rādīja arī atklātās stundas, noderēja, lai veicinātu pieredzes apmaiņu, kā arī sniegtu ieskatu mūzikas dzīves aktualitātēs," piebilda A.Kangīzere.