Kurzemes Vārds

11:54 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Rīko konkursu par jauniešu brīvā laika projektiem

Liepājas Rajona padome un jaunatnes darba koordinatore Inita Ate izsludinājusi projektu konkursu par tēmu "Jauniešu brīvais laiks" Tajā var piedalīties rajona pašvaldību jauniešu interešu grupas, jauniešu klubi un sabiedriskās organizācijas.

I.Ate pastāstīja, ka konkursa galvenais mērķis ir panākt, lai rajona jaunieši iesaistītos brīvā laika organizēšanā un neformālās izglītības attīstībā. Rajona jaunieši var iesniegt konkursam savus projektus, ko paredzēts īstenot šā gada vasarā no jūnija līdz augustam. "Mēs gribam vērst uzmanību nevis uz izglītojošiem projektiem, jo izglītošanās iespēju jauniešiem ir pietiekami, bet gan tieši uz aktivitātēm, kas palīdzētu saturīgi organizēt brīvā laika pavadīšanu," saka I.Ate.

Konkursa kopējais finansējums ir 800 latu, maksimālais iesniedzamo projektu budžets – 200 latu, turklāt līdzfinansējumam jābūt vismaz 30 procentiem no kopējās tāmes. Projekta mērķauditorijai jābūt jauniešiem no 15 līdz 25 gadiem, papildu priekšrocības būs arī projektiem, kas iesaistīs pasīvos jauniešus ar īpaši oriģinālām idejām. Savus brīvā laika aktivitāšu piedāvājumus rajona jaunieši konkursam var iesniegt līdz 2.maijam personīgi vai sūtīt pa pastu I.Atei uz Grobiņas pagastu, Otaņķu ielā 1.

Komisija iesniegtos projektus izskatīs divu nedēļu laikā, rezultātus paziņojot iesniedzējiem. Projekta pieteikumam jāsastāv no izpildītas pieteikuma veidlapas, pavadvēstules, budžeta tāmes, atbalsta vēstules no līdzfinansētājiem un informācijas par projekta īstenotājiem. I.Ate stāsta, ka konkursa nolikums jau apspriests rajona jauniešu līderu kārtējā seminārā, bet informāciju par konkursu var saņemt, arī zvanot pa tālruni 6595623 vai rakstot uz e–pastu: [email protected]