Kurzemes Vārds

20:54 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Konkursam par sakoptāko sētu jauns nolikums

Viktors Ulberts

Pagasta padomes sēdē apstiprināts jauns nolikums konkursam par sakoptāko sētu, uzņēmumu, daudzdzīvokļu māju Grobiņas pagastā, pastāstīja pašvaldības deputāte un uzņēmējdarbības konsultante Anna Viņķele.

Konkurss notiks no šā gada 1.jūnija līdz 1.septembrim. Tā mērķis ir veicināt pagasta teritorijas sakārtošanu un lauku ainavu veidošanu, kā arī iesaistīt pagasta iedzīvotājus un lauku uzņēmējus savu īpašumu labiekārtošanā, norādes zīmju uzstādīšanā, pastkastīšu noformēšanā un māju nosaukumu izvietošanā.

Lauku sētas, ražošanas uzņēmumi, dzīvojamās mājas ciematos, daudzdzīvokļu mājās tiks vērtētas pēc pieteikumu saņemšanas. To var izdarīt gan pats saimnieks, gan cita persona, kura uzskata, ka, piemēram, viņa kaimiņš būtu cienīgs saņemt balvu šajā konkursā.

Žūrijas komisija vērtēs kopiespaidu, ko nosaka vides sakoptība un vizītkarte – norādes zīmes, māju nosaukumi, pastkastītes noformējums, saimniecības un ražošanas ēku apkārtnes sanitārais stāvoklis, piemājas zemes, apkārtējās teritorijas izmantošana un nezāļu apkarošana.

Katru konkursa dalībnieku vērtēšanas komisija apmeklēs vismaz divas reizes. Konkurss notiek četrās grupās: lauku sētas, individuālās dzīvojamās mājas ciematos, ražošanas uzņēmumi un to teritorijas, daudzdzīvokļu mājas ar ēku ekspluatācijai paredzēto teritoriju. Balvu fonds konkursā ir 2200 latu. Iepriekšējā gada uzvarētāji divus gadus netiek nominēti galvenajai balvai, bet var saņemt veicināšanas balvas.

Vērtēšanas komisija izveidota četru cilvēku sastāvā. Priekšsēdētājs – Aivars Priedols, komisijas locekļi – Laima Liepiņa, Dainis Ozoliņš un Anna Viņķele.

Pieteikties konkursam, kā arī saņemt sīkāku informāciju iespējams jau tagad, piezvanot pa tālruni 3491898, 3490494 vai 9297163.