Kurzemes Vārds

10:37 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Saule atgriezusies!

Kristīne Pastore

[BILDE#170#leftt#]Egona Zīverta foto

Bažas par to, ka silts pavasaris pie mums neatnāks, tagad ir kliedētas! Lai arī, iespējams, vēl pieredzēsim aukstumu, daba mums dāvā prieku nomest siltās ziemas drēbes, pat novilkt kurpes un kailām kājām paskraidīt pa pludmali.

Par to, ka liepājnieki ir kā izslāpuši pēc siltas saulītes un pagājušās brīvdienas un arī šās nedēļas sākumu izmantoja, lai tvertu pirmos siltos saules starus, pārliecinājās arī "Kurzemes Vārda" fotogrāfs.

Brīvdienās pludmale bija pilna cilvēkiem kā dažkārt siltās vasaras dienās. Cits ar velosipēdu, cits tāpat pastaigas solī, bija pat drosminieki, kas, neskatoties uz sen zināmo faktu, ka jāsagaida pirmais pērkons, lai kailām kājām staigātu pa zemi, ļāva savām pēdām baudīt smilšu pieskārienus. Un šajā nedēļā daudz liepājnieku pludmalē ir arī darba dienās – māmiņas ar bērniņiem ratiņos vai pie rokas, un arī strādājoši cilvēki, kas tagad ceļu mājup, piemēram, no centra uz Dienvidrietumu mikrorajonu veic kājām gar jūras malu. Bet īpašs prieks par saulaino un silto laiku ir pludmales volejbolistiem, kas var atstāt zāli un doties spēlēt bumbu svaigā gaisā.

Sinoptiķi sola, ka šajā nedēļā jūtama laika pasliktināšanās nav gaidāma. Tad nu izbaudīsim tik ilgi gaidīto saulīti!