Kurzemes Vārds

16:58 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Likstas

Bērns saindējas ar tabletēm

1905.gada ielā 1998.gadā dzimis zēns svētdien atradis pudeli ar nenoskaidrotas izcelsmes tabletēm. Zēns piecas tabletes apēdis, un drīz vien viņam kļuvis slikti. Ar ātro palīdzību viņš nogādāts Centrālajā slimnīcā. Kā "Kurzemes Vārdu" informēja Liepājas Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse, informācija par šo notikumu saņemta no ārstiem. Veikta lietas apstākļu pārbaude, un nav konstatēts nozieguma sastāvs. Savukārt Centrālās slimnīcas preses sekretāre Indra Grase pastāstīja, ka vēl pirmdien bērns bijis stiprā zāļu iespaidā, bet vakar viņa veselība pamazām sāka stabilizēties. Ļoti iespējams, ja laikus nebūtu saņemta medicīniskā palīdzība, varēja būt daudz nopietnākas sekas.
Ziņu aģentūra LETA, stāstot par šo gadījumu, izplatījusi ziņu, kurā teikts: "Pēc citas, pagaidām nepārbaudītas informācijas, tabletes zēnam, izšķīdinātas limonādē, iedevuši pazīstami pusaudži. Kāda meitene, kura tajā brīdī bijusi klāt, izstāstījusi notikušo zēna mātei, kura arī nekavējoties izsaukusi palīdzību."

Ielās savāc iereibušos

Kā "Kurzemes Vārdu" informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute, pirmdien dažādās vietās Liepājā policijas kārtībnieki savākuši sešus vīriešus alkohola reibumā, kuri gulējuši uz ielas. Viņi nogādāti uz īslaicīgās aizturēšanas telpām, kur izgulējuši dzērumu. Visiem sastādīti protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, nepiedienīgā stāvoklī. Vakar līdz pulksten sešiem vakarā dzērumu uz lāviņām izgulējuši tikai divi kungi. Pirmdien Pašvaldības policisti par dažādiem nodarījumiem sastādījuši 36 protokolus, diennakts laikā saņemts 41 izsaukums.

Kāds apciemojis mājiņu

Kāds garnadzis paciemojies Brīvības ielā, dārziņu kooperatīvā "Enkurs". Pirmdien pulksten 10 kāda dārza saimnieks, 1936.gadā dzimušais Laimonis R. konstatējis, ka no dārza mājiņas pazudis galds, dekoratīvās koka līstes, loga stikls, slēdzene un aizkaru stanga ar aizkariem. Zaudējumi esot 120 latu.

Atņem telefonu

24. aprīlī ap pulksten pusvieniem dienā netālu no ledushalles, Brīvības ielā, 1998.gadā dzimušam zēnam nepazīstami deviņus, desmit gadus veci puikas atņēmuši mobilo tālruni "Nokia 6020".

Sargiet somiņas!

Klubā "Admiral", Zivju ielā 3, pagājušajās brīvdienās Violetai L. pazudusi somiņa, kurā atradās personiskās mantas, kredītkarte un nepilsones pase. Iesniegumā policijai norādīts, ka zaudējuma vērtība – 41 lats. Līdzīga liksta piemeklēja kādu aptiekas darbinieci. Jaunajā ostmalā 3/5, gatavojoties doties mājās, sieviete konstatēja, ka no neaizslēgtas palīgtelpas pazudusi viņas somiņa ar pasi, kredītkarti un 7 latiem.

Vainīgais aizturēts

Individuālajā uzņēmumā "Lucky Džulija", Jelgavas ielā 37, pirmdien pēc pulksten 12 dienā aizturēts 1988.gadā dzimušais Aleksandrs B. No uzņēmuma kioska viņš esot nozadzis vīriešu virsjaku. Pēc aizturēšanas virsjaka atdota īpašniekam.

Izklaidējas, bojājot autobusu

Huligāniskas izklaides autobusā bija sākuši 1992.gadā dzimuši zēni Dmitrijs H. un Daņils M. Braucot ar akciju sabiedrības "Liepājas Autobusu parks" autobusu "Volvo 5204", abi pusaudži bojāja autobusa sēdekļus.

Deg arī kosmētika...

Viesnīcā "Velnciems", Siļķu ielā 7, kādā no istabiņām, degot svecei, aizdegusies kosmētika, kādēļ notikusi neliela eksplozija, kas radījusi istabiņas starpsienas bojājumus. Materiālos zaudējumus noskaidro.

Jāiestiklo logs

Pirmdien Bārtas ielā 18 Rolands A. konstatēja, ka izsists viņa dzīvokļa logs. Vainīgais nav zināms, materiāli zaudējumi – 7 lati.