Kurzemes Vārds

11:12 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Iegādātas divas jaunākās paaudzes mežģīņu ražošanas iekārtas

Sarmīte Pelcmane

Akciju sabiedrības "Lauma" meitas uzņēmums SIA "Lauma Fabrics" iegādājies divas jaunākās paaudzes mežģīņu ražošanas iekārtas, investējot vairāk nekā miljonu latu, informē "Lauma Fabrics" materiālu pārdošanas direktors Edijs Egliņš.
Jauno iekārtu ekspluatācija mežģīņu ražošanā ļaus sieviešu veļas ražotājiem izvēlēties vēlamo mežģīņu dizainu un uzņēmums "Lauma Fabrics" spēs individuālās vēlmes īstenot, izmantojot "Jacquartonic" sniegtās tehniskās iespējas.
Iekārtas ir aprīkotas ar modernu kvalitātes kontroles sistēmu, kas nodrošina lielāku ražību un padara iespējamu ātru mežģīņu dizaina nomaiņu. Plānots, ka abas iekārtas mēnesī papildus saražos 70 000 metru mežģīņu un ļaus ražot vēl augstākas kvalitātes un sarežģītāka dizaina mežģīņu izstrādājumus.
Jau jūnijā klientiem paredzēts prezentēt pirmos ar šīm iekārtām ražoto mežģīņu paraugus.
Kā jau ziņots, 2005.gada rudenī akciju sabiedrība "Lauma" izveidoja divus meitas uzņēmumus – SIA "Lauma Fabrics" un SIA "Lauma Lingerie". Uzņēmumu izveidi rosinājusi augošā konkurence un nepieciešamība nodalīt darbības sfēras. SIA "Lauma Fabrics" darbības pamatā iecerēts kļūt par augstas kvalitātes novatorisku sieviešu veļas audumu piegādātāju vadošiem reģionāliem un starptautiskiem sieviešu veļas ražotājiem. Uzņēmuma "Lauma Lingerie" darbība orientēta uz vadošo reģionālo sieviešu veļas zīmolu izveidi, tirdzniecību un ražošanu.
Tekstilizstrādājumu un veļas ražotāja "Lauma" pērn strādājusi ar 23,8 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 18 procentiem vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmuma peļņa 2005.gadā saglabājusies iepriekšējā gada līmenī. Pašlaik 85 procenti uzņēmuma akciju pieder Igaunijas investīciju partneru grupai "Alta Capital".