Kurzemes Vārds

02:23 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Top "Rūķu namiņš"

Ar Bērnu un ģimenes lietu ministrijas finansiālu atbalstu Aizputē, Ziedu ielā 7, top dienas centrs bērniem "Rūķīšu namiņš", informē Aizputes domes projektu vadītāja – teritorijas plānotāja Santa Sinka.

Viņa pastāsta, ka šobrīd norit remontdarbi, kurus veic uzņēmums "Aizputes ceļinieks", vēl jāiegādājas aprīkojums un jāiekārto telpas, kā arī jāatrisina kadru jautājums, lai ar 1.septembri "Rūķīšu namiņš" jau varētu sākt darboties.

S.Sinka norāda, ka šāds rotaļu un attīstības centrs mazajiem bērniem un dienas centrs sākumskolas vecuma bērniem Aizputē nodrošinās vecākiem, kuru pirmsskolas vecuma bērni neapmeklē bērnudārzu, iespēju atstāt bērnus uz dažām stundām dienā speciālista uzraudzībā. Sākumskolas skolēni tur varēs pavadīt savu brīvo laiku starp nodarbībām interešu pulciņos. Plānots, ka šajā dienas centrā noritēs arī bērnu attīstību veicinošas nodarbības, kā arī izglītojošas aktivitātes bērnu vecākiem un pārējiem interesentiem.

Projekta kopējās izmaksas ir nepilni 11 tūkstoši latu, no kuriem 6000 latu tika piesaistīti Bērnu un ģimenes lietu ministrijas projektu konkursā, bet pārējais ir pašvaldības līdzfinansējums.