Kurzemes Vārds

16:08 Pirmdiena, 30. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

SIA "Kurzemes Vārds" – Latvijas "Gada izdevējs"

Klāvs Bridējs

Saulkrastos notika Latvijas Preses izdevēju asociācijas gada pārskata konference, kurā pirmo reizi paši izdevēji noteica profesionālākās un veiksmīgākās izdevējorganizācijas savā nozarē.

28 lielāko Latvijas izdevēju aizklātā balsojumā par "Gada izdevēju" reģionu grupā tika atzīts SIA "Kurzemes Vārds", bet daudzu klātesošo īpašu interesi izpelnījās šās kompānijas izdotā grāmata "Liepāja laikmetu dzirnavās".

"Manuprāt, "Kurzemes Vārds" ir paraugs tam, kā attīstāma izdevējdarbība reģionos, un kolēģiem varu ieteikt vienīgi mācīties no liepājniekiem," sacīja Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Aivars Rudzinskis.

"Kolēģu profesionālam vērtējumam vienmēr ir īpaša nozīme, taču mūsu gadījumā tas vispirms apliecina, ka esam pareizā ceļa sākumā, jo darāmā noteikti ir daudz vairāk par paveikto," saņemto atzinību novērtēja SIA "Kurzemes Vārds" valdes priekšsēdētājs Edgars Lūsēns.

Nacionālo mediju kategorijā par "Gada izdevēju" tika atzīta valsts vadošā žurnālu kompānija – SIA "Santa". Akciju sabiedrība "Diena" savukārt saņēma balvu par labāko debiju – bezmaksas laikraksta "5.min" izdošanu, kā arī ieguva asociācijas balvu par lielāko izrāvienu, jo tai bijis lielākais apgrozījuma kāpums.

Latvijas Preses izdevēju asociācijas biedri arī pārvēlēja organizācijas valdi. Jau otro gadu tajā strādās SIA "Kurzemes Vārds" izpilddirektors Andis Rozītis.