Kurzemes Vārds

13:49 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Ezera krasts jāizmanto atpūtai
Rima Očakovska,
pensionāre

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka liepājniekiem ir lieliskā iespēja dzīvot teritorijā starp ezeru un jūru. Tiesa gan, jūrmala šobrīd atpūtas iespējām ir daudz piemērotāka nekā ezera krasts, taču tas nenozīmē, ka tur nekas nevarētu mainīties. Uzskatu, ka var un vajag mainīties. To, ka tas iespējams, rāda vakar notikušais – atpūtas un bērnu spēļu laukuma atklāšana Vaiņodes ielas galā. Es pat domāju, ka sen taču varēja ko tādu izdomāt! Pati tepat netālu dzīvoju, un Ezerkrasta mikrorajons vispār ir ļoti blīvi apdzīvots. Tad kāpēc lai visiem šiem cilvēkiem būtu jādodas atpūsties un sauļoties uz pludmali, ja tas iespējams tepat pie mājām?

Domājot uz priekšu, manuprāt, šādā veidā vajadzētu sakopt ezera krastu visā tā garumā. Labi, saprotu, ka varbūt nevar uzreiz ierīkot vairākas šādas atpūtas vietas. Bet kāpēc nevarētu sākumā ierīkot kaut vai vienkāršas pastaigu takas? Un noteikti vajadzīgi soliņi, jo vecākiem cilvēkiem ik pa brīdim vajag apsēsties un atpūsties. Un tāpat māmiņām ar bērniem. Un ir vajadzīgas gružu kastes, lai apkārt nemētātos atkritumi.

Jā, un ir vēl kāda problēma – tie ir suņi. Ticiet man, pagalmi un arī tuvējā apkārtne ir piemēslota tā, ka nav īsti pat kur kāju nolikt. Manuprāt, par to nu domei ir jādomā. Nedrīkst atļaut, ka suņu dēļ cilvēkiem vairs nav iespējams normāli dzīvot. Tomēr es saprotu arī suņu saimniekus – kaut kur viņiem jāizved savs mīlulis. Tāpēc pašvaldībai ar steigu mūsu mikrorajonā jāiekārto suņu pastaigu laukums. Tomēr arī pašiem suņu saimniekiem vajadzētu būt mazliet kulturālākiem un padomāt, ka visur nevar ļaut savam dzīvniekam nokārtoties. Pati redzēju, kā daži saimnieki veda savus suņus uz jauniekārtoto atpūtas vietu. Tas nu gan ir nekulturāli!