Kurzemes Vārds

11:03 Pirmdiena, 16. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Šonedēļ Liepājā

Šodien, 3. jūlijā

Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja 10 gadu jubilejas svinību laikā pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv sāksies konkurss "Cik labi tu pazīsti Liepāju?". Katru darba dienu atbildot uz 3 jautājumiem par Liepāju un rajonu, veiksmīgākajiem katras jūlija nedēļas beigās būs iespēja iegūt balvas: aviobiļeti maršrutā Rīga – Liepāja vai Liepāja – Rīga abos virzienos, kā arī ielūgumu divām personām uz festivālu "Liepājas dzintars".
Liepājas domes Attīstības pārvaldes Komercnodaļas vadītāja Sanita Linde nedēļas gaitā ar pilsētas uzņēmējiem pārrunās gatavošanos vasarai. Svarīgi vērst uzmanību uz pienācīgu apkalpošanas un citu ērtību kvalitāti, jo Liepāju vasarā apmeklē daudz tūristu gan no Latvijas, gan ārzemēm.

Otrdien, 4. jūlijā

Pulksten 12 Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centrā svinīgi atklās jauno rentgena kabinetu.

Trešdien, 5. jūlijā

Oficiālā darba vizītē Liepājā ieradīsies ekonomikas ministrs Aigars Štokenbergs. Viņš paredzējis apmeklēt firmas "Pumac" biznesa parku, SIA "Ceļu, tiltu būvnieks" tikties ar Liepājas ostas uzņēmumu vadītājiem un Pilsētas domes vadītājiem.

Piektdien, 7. jūlijā

Sāksies autorallijs "Kurzeme". Sacensību starts tiks dots pulksten 18 pie tirdzniecības nama "Kurzeme".

Sestdien, 8. jūlijā

Autorallija "Kurzeme" otrā apļa starts – pulksten 8 Aizputes lidlaukā, bet pulksten 21 pie Latvijas 1.rokkafejnīcas notiks apbalvošanas ceremonija.
Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja 10 gadu jubilejas svinību laikā paredzētas bezmaksas ekskursijas. Pulksten 12 – "Arhitektūras stili Liepājā", bet pulksten 15 – "Liepājas pilsētas vēsturiskie interjeri". Ekskursijas sāksies Rožu laukumā.
Jūrmalas parkā bērnu rotaļu laukumā norisināsies Saldējuma svētki. Projekta "Saldējuma "Jaffa"" mērķis ir iepriecināt dažāda vecuma bērnus ar bezmaksas saldējumu un spēlēm. Sākums pulksten 16.