Kurzemes Vārds

16:48 Trešdiena, 2. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Viesosies gospeļu dziedātājs no ASV

Līvija Leine

20.jūlijā koncertestrādē "Pūt, vējiņi" uzstāsies ASV tenors Viljams Harness. Šī būs jau astotā reize, kad viņš koncertēs Latvijā.
Viljams Harness sācis profesionālā dziedāja gaitas tikai 32 gadu vecumā. Dažu mēnešu laikā kļuvis pazīstams pasaules mērogā. Dziedājis lielākajās pasaules operās – Hamburgā, Kanādā, Hjūstonā, Maiami, Bostonā, Ņujorkā, Memfisā, Sanantonio, Sietlā, Toronto un citās. Kā viessolists koncertējis arī kopā ar Amerikas izcilākajiem orķestriem – Sanfrancisko, Minesotas, Losandželosas, Sietlas, Pitsburgas un citiem.
Tagad Viljams Harness ar savu Dieva doto balsi un talantu stāsta par Kristus mīlestību, dziedot dievnamos Amerikā un citur pasaulē – Dienvidāfrikas Republikā, Bosnijā, Ungārijā, arī Latvijā. Miljoniem cilvēku viņu klausījušies slavējam Dievu radio un televīzijas raidījumos. Kaut arī Viljamss Harness dzied angliski, Dieva godināšana pārvar visas kultūras un valodas robežas un ir saprotama visas pasaules klausītājiem. Lai arī viņš ir profesionāls operas tenors, tomēr labprāt arī dzied kantrī un vesterna mūziku. Viņa balsij ir neparasti plašs diapazons (četras oktāvas), kas ļauj dziedāt no zema basa līdz augsta tenora reģistram.