Kurzemes Vārds

07:59 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rajonā vissakoptākā joprojām Nīca

Anda Pūce

Lai gan jau pērn par konkursa "Sakoptākais pagasts" uzvarētāju Liepājas rajonā tika atzīts Nīcas pagasts, tas nebija par šķērsli, lai tieši šo pašvaldību par labāko atzītu arī šogad, izvirzot dalībai nākamajā konkursa kārtā.

Liepājas Rajona padomes izpilddirektors Indulis Ozoliņš pastāstīja, ka komisija pēc visu pagastu un abu rajona novadu apbraukāšanas satikās, lai diskutētu par labākajiem un, saskaitot punktus, secināja, ka līderi ir tie paši, kas pērn. "Atzinām, ka Nīcā viens otrs rādītājs tomēr augstāks, tādēļ atkārtoti izvirzījām šo pagastu uzvarētāju godā," stāsta I.Ozoliņš.

Viņš atklāj, ka arī otrās vietas ieguvējs palicis nemainīgs – Vērgales pagasts, kamēr trešā vieta šogad piešķirta pat divām pašvaldībām – Kalētu un Cīravas pagastiem. Atgādināsim, ka pērn līderu trijnieku noslēdza Rucavas pagasts. "Šie galvenie uzvarētāji ir vienīgais, ko pagaidām izpaudīsim, lai gan spriedām arī par pārējām nominācijām. Taču apbalvosim un labākos darba darītājus pagastos sumināsim septembra beigās, kad jau otro gadu Nīcā notiks konkursa noslēguma ceremonija," pastāstīja izpilddirektors.

Tagad no 31.jūlija līdz 4.augustam konkursa "Sakoptākais Latvijas pagasts – 2006" vērtēšanas komisija, apmeklējot Kurzemi, atkal ieradīsies Nīcā, kura jau pērn bija sakoptāko novada pagastu vidū. "Vēl īsti nav skaidrības par Ventspils rajonu, taču zināms, ka Kuldīgas rajons šogad konkursā nepiedalās. Tas nozīmē, ka pagaidām nīceniekiem ir divi konkurenti – Saldus rajona Zirņi un Mērsrags Talsu rajonā," atklāja I.Ozoliņš, novēlot mūsējiem veiksmi.