Kurzemes Vārds

09:05 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rallija skatītājus nosauc par "cūkmeņiem"

Vecpils pašvaldība atkal ir dilemmas priekšā – ļaut vai neļaut nākamgad pagasta teritorijā rīkot rallija "Kurzeme" ātrumposmu. Šādas pārdomas izraisījusi rallija skatītāju rīcība, pastāstīja Vecpils Pagasta padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bite.

Lai arī iepriekšējos gados atsevišķiem rallija skatītājiem klibojusi uzvedība, taču šovasar tā bijusi izcili nepieņemama. "Viņi mierīgi siroja pa vecpilnieku mājām. Viena sirmgalve ieslēgusies savās mājās, kad sētā ieklīdusi kāda kompānija un, neprasot atļauju, uzdzīvojusi pirtiņā, peldējusies dīķī un pagalmā jutusies kā savā īpašumā. Citviet rallija skatītāji ierīkojuši savām automašīnām stāvvietu kādas saimnieces ganībās. Kad sirmā saimniece viņiem aizrādījusi, jaunieši klieguši, lai viņa vācas pie savām govīm vai vēl labāk – uz kapiem. Tas jau ir zem katras kritikas! Un piemēslojuši apsētos laukus tā, ka droši var viņus saukt par cūkmeņiem," sašutis ir M.Bite.

No rallija rīkošanas pagasts finansiālu labumu negūstot, vien atpazīstamību. Taču pēc šādiem notikumiem daudzi vecpilnieki uzskata, ka tas nav pārdzīvotā vērts. "Lai gan deputāti labprāt redzētu ralliju savā teritorijā, tomēr būs jāskatās pēc iedzīvotāju reakcijas un jāizvērtē, cik lielā mērā rallija rīkotāji būs gatavi nodrošināt arī vecpilnieku drošību," piebilda M.Bite.