Kurzemes Vārds

22:44 Pirmdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sports

Mediji par "Liepāja metalurga" un "Dynamo" spēli:

Tagad daudz tiek runāts par to, ka futbola līmenis pasaulē izlīdzinās un vāju komandu vairs nav. Tādā gadījumā – kas gan ir šis "Metalurgs"? Ja komanda nevar izmantot to, ka aizsardzības centrā spēlē Tarass Mihaļiks, kurš, iespējams, pirmo reizi spēlēja šajā pozīcijā, tad mēle negriežas nosaukt šo komandu par spēcīgu Eiropas klubu.

www.football.ua (Ukraina)

Liepājas skeptiķu komentāriem interneta čatos, kāpēc biļetes vajagot tirgot iepriekšpārdošanā, jo pirms pāris gadiem Vācijas "Schalke–04" ierašanās netika aizpildītas visas vietas "Daugavas" stadiona tribīnēs, labākā atbilde bija ar automašīnām aizpildītās visas tuvākās šķērsielas un māju pagalmi, kā arī divas platas rindas piecdesmit metru garumā pie ieejas stadionā.

(..) liepājnieki atšķirībā no daudzām citām komandām pret sāncenšiem izturējās ar dziļu cieņu, ļaudami viesiem izmantot savu pārsvaru tehnikā. Ja arī komandai bija kādas taktiskās ieceres, kā godam turēties pretī slavenajiem sāncenšiem, tad šoreiz tās palika noslēpumā gan pretiniekiem, gan skatītājiem.

"Diena" (Latvija)

Ja nebūtu "Metalurga" vārtsarga Kruca, kurš ar dažu sekunžu intervālu uzvarēja divcīņas ar Verpakovski un Rinkonu, pirmā puslaika beigās rezultāts būtu kļuvis ārkārtīgi nepieklājīgs. Tomēr arī viņa spēkos nebija tikt galā ar Šackiha izgājienu vienatnē pret vārtiem un Verpakovska atkārtoto sitienu.

"Sport Ekspress" (Krievija)

Šveices komandas "Thun" rēgs, kas klīda Liepājas stadiona tuvumā, aizlidoja un apsolīja neatgriezties. Dinamieši bija galvastiesu pārāki par saviem oponentiem ne tikai uz papīra, bet arī laukumā.

www.fcdynamo.kiev.ua (Ukraina)