Kurzemes Vārds

14:39 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Mana dienasgrāmata

Vīrusu un citas kaujas
Aigars Prūsis,
SIA "Europart Latina" menedžeris, Nacionālā spēka savienības Liepājas nodaļas biedrs, Liepājas patriots

Sestdiena, 29.jūlijs

Iepriekšējā nedēļa beidzās izteikti trauksmaini: apslimuši bērni (visi trīs pēc kārtas!!!) – atkal tie vīrusi. Zāles, zāles un vēlreiz zāles, kuras bērniem pie sirds neiet. Maki tukšojas, bet pie durvīm bungājas jau nākamie vīrusi!
Bet vismaz prieks, ka šodien bērni atkal uz kājām, varējām iziet pirmo reizi pēc slimošanas, devāmies uz parku. Patīkami pastaigāt, tik tiešām tagad parks ir sakopts.

Svētdiena, 30.jūlijs

Visa diena paiet mana mīļotā busiņa krāsošanā. Strādāju Karostā, kādā bijušās padomju armijas novietnē, kamēr darbojos, aplīmēju un cenšos, cik varu, mašīnu padarīt skaistu, vakars jau klāt. Šoreiz bija jāiztiek bez svētdienīgām kopējām ģimeniskām pusdienām. Toties parotaļājamies ar bērniem, atkal izejam pastaigā.
Bet vakarā pabeidzu lasīt vēsturisko grāmatu "Al Qaeda". Pārdomas pēc izlasītā – cilvēki paši rada sev problēmas, lai pēc tam ar tām cīnītos. Kā šajā gadījumā amerikāņi – paši radīja grupējumu "Al Qaeda", un nu netiek galā. Vēsture kā vienmēr atkārtojas!

Pirmdiena, 31.jūlijs

Jaunā nedēļa atnesusi jaunus pārbaudījumu: tēvs, kas atbraucis pavadīt atvaļinājumu uz Latviju, ievietots slimnīcā. Pilnīgi nesaprotamā kārtā saulainā un vējainā Liepājā viņu pārsteidz meningīts, ko nu jāārstē slimnīcas augstceltnē.
Tā jau nav, ka viss ir slikti. Divu nedēļu kalpošana tehnikai beigusies, proti, pēc cītīgas metināšanas un špaktelēšanas, mans darba zirdziņš, baltais busiņš nokrāsots! Prieks ne tikai par rezultātu, bet prieks, ka esmu iemācījies šo to jaunu. Par automeistaru gan nepalikšu, citādi sarūgtinātie klienti mani nolinčotu...

Otrdiena, 1.augusts

Ar bērniem braucam apciemot tēvu, kurš nu vismaz divas nākamās nedēļas gulēs slimnīcas 11.stāvā. Palāta gaiša, tīra. Pārsteidz, kā slimnīca mainījusies uz labo pusi. Mediķi ļoti laipni. Bērniem nebijis piedzīvojums – redzēt pilsētu no tik augsta skatpunkta. Dēls netic, ka visapkārt redzamais mežs ir tikai neliela daļa no Latvijas...
Internetā izlasu, ka Izraēla noslaucījusi no zemes kādu Libānas pilsētu, ir daudz bojāgājušo, arī bērni. Visu dienu tas neiziet no prāta – cik netaisnīgi, ka viena valsts savas problēmas risina uz citas valsts bērnu rēķina. Pārdomāju arī, vai Latvijai kāds nāktu palīgā, ja izveidotos līdzīga situācija?

Trešdiena, 2.augusts

Katra diena tagad vēlēšanu jūtīs. Paralēli manam darbam klāt nācis vezums, ko velkam kopā – Nacionālā spēka savienības biedri. Esam nolēmuši izmēģināt spēkus parlamenta vēlēšanās. Skaudri gan apjēdzam, ka bez lielām naudām Rīgā pagaidām vēl nebūsim, taču esam lepni, ka mūsu sarakstā būs visvairāk liepājnieku, kas gatavi aizvest līdz Rīgai Liepājas vējaino raksturu.

Ceturtdiena, 3.augusts

Joprojām uzmanības centrā izbijušais, pareizāk nenotikušais gejpraids, kura aizliegums ir arī liepājnieku nopelns. Medijos tas joprojām ir aktuāls temats. Kopumā puse NSS Liepājas nodaļas – vairāk nekā 20 liepājnieku, stāvējām pie viesnīcas "Latvija" un sargājām sirmo Rīgu no "jaunās Eiropas" varavīksnes. Lielākais prieks, ka tik daudz cilvēku, neatkarīgi no konfesionālās piederības vai dzimtās valodas, bija vienoti uzskatos: ģimenes vērtībām ir jāpaliek dominējošām.

Piektdiena, 4.augusts

Visādi darbi, bet nepacietīgi jau gaidu brīvdienas – nedēļas nogalē kopā ar bērniem brauksim ar velosipēdiem. Tas mums ir ģimenes sports. Pats vellapēdu minu no 4 gadu vecuma.
Un vēl sākšu gatavoties 19.augustam, kad Liepājas Ziemeļu fortos Normunds Krafts organizē talku, lai sakoptu šo unikālo pilsētas stūrīti. Apzvanīšu draugus visā Latvijā. Gaidīsim arī pašus liepājniekus ar visām ģimenēm! Satīrīsim Liepāju!