Kurzemes Vārds

04:31 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ulmales klubs maksā 255 tūkstošus latu

Anda Pūce

Sakas Novada domes pasūtītais nekustamo īpašumu firmas "Latio" speciālistu novērtējums izmantots, lai noteiktu sākuma cenu, kas ir 255 tūkstoši latu, Ulmales kluba ēkas privatizācijai jeb pārdošanai izsolē par naudu, informē domes sekretāre Aija Ozoliņa.

Kā "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, Sakas Novada dome pēc ilgākām pārdomām un vairākkārtējas lēmuma atlikšanas nolēma atdot privatizācijai Ulmales klubu, ko pārdos izsolē par naudu. Pašvaldības vadītājs Uldis Kristapsons toreiz sacīja, ka ar iesniegumu atdot klubu privatizācijai domē vairākkārt vērsusies īpašuma nomniece Zeltīte Gerste, un aprīlī deputāti nolēma ēku pārdot izsolē. Privatizācijas datums paredzēts septembra beigās, bet jau tuvākajā laikā paziņojums par izsoli tiks publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis". Sakas Novada dome arī apstiprinājusi izsoles noteikumus.

A.Ozoliņa paskaidroja, ka Z.Gerstei kā nomniecei, kuras nomas tiesības reģistrētas arī Zemesgrāmatā, pieder pirmpirkuma tiesības uz ēku, tāpēc divu nedēļu laikā pēc sludinājuma publicēšanas, viņai jāpaziņo par savu vēlmi iegādāties ēku vai arī jāatsakās no pirkuma. Taču kā nomniecei viņai jebkurā gadījumā tiek garantēts, ka tiks ņemti vērā jau veiktie ieguldījumi ēkas rekonstrukcijā. Tos īpaša domes komisija ar aktu aplēsusi gandrīz 107 tūkstošu latu apmērā. "Gadījumā, ja Z.Gerste nolems pirkt ēku, tad sākumcena tiks samazināta par šo summu, bet, ja viņa atteiksies un namu nopirks kāds cits, tad pašvaldība atmaksās Z.Gerstei, viņas ieguldītos līdzekļus," paskaidroja A.Ozoliņa.

Ja noteiktajā laikā nomniece nepieteiksies, tas tiks uzskatīts par atteikšanos iegādāties ēku par noteikto cenu, taču A.Ozoliņa skaidro, ka Z.Gerste ir informēta par pieņemto lēmumu un novērtējuma rezultātiem, tāpēc nekādiem sarežģījumiem nevajadzētu būt.