Kurzemes Vārds

13:12 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Šosejas malā tirgos firmas "Opel" automašīnas

Viktors Ulberts

Liepājas – Grobiņas šosejas malā, kur lielākoties plešas aizaugušas pļavas, sākušies būvdarbi. Tur paredzēts uzcelt autosalonu un autoservisu.

Būvdarbi notiek šosejas malā, teritorijā starp SIA 'Kings" degvielas uzpildes staciju un oficiālo Liepājas pilsētas robežu. "Pagājušajā gadā notika šī projekta sabiedriskā apspriešana, un cilvēki atbalstīja darījumu celtnes būvniecību, to paredz arī apstiprinātais teritorijas plānojums," klāstīja Grobiņas Pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Priedols. Viņš arī pauda gandarījumu par SIA "Vācu auto" aktivitātēm, kas tur nolēmusi nodarboties ar firmas "Opel" automašīnu tirdzniecību. Šī teritorija ilgu laiku bijusi pamesta novārtā, tiešā šosejas tuvuma dēļ tā nav arī izmantojama lauksaimniecībā.

Būvdarbus veic SIA "Mārksmens", un tos paredzēts pabeigt līdz šā gada 30.novembrim. A.Priedols uzskata, ka šis termiņš ir reāls, jo celtnieki strādājot ļoti čakli.

SIA "Vācu auto" ir reģistrēta 2002.gada 15.maijā Liepājā, liecina Komercreģistra dati. Uzņēmums pieder divām personām – valdes priekšsēdētājam Jānim Jēkabsonam un valdes loceklim Mārim Akulam. Viņiem katram īpašumā ir 50 procenti SIA "Vācu auto" kapitāldaļu.

Uzņēmuma pamatdarbība saistīta ar jaunu un mazlietotu vieglo automašīnu tirdzniecību, kā arī ar kravas transporta un būvtehnikas piegādēm no Vācijas. SIA "Vācu auto" lielākais sadarbības partneris Vācijā ir "AUTOHAUS HERMANN KROGER GmbH", kurš ir oficiālais firmu "Opel" un "Hyundai" pārstāvis. Šajā firmā tiek iegādāta lielākā daļa uzņēmuma tirgotās produkcijas.