Kurzemes Vārds

03:13 Ceturtdiena, 2. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pāvilostas ostā rīkos floristikas konkursu

Anda Pūce

26.augustā "Senās uguns nakts" sarīkojumu laikā Pāvilostā jau otro gadu notiks floristikas konkurss "Jūras atspulgi 2", no dabas jeb precīzāk no jūras izskalotiem materiāliem cilvēki veidos savas fantāzijas tēlu instalācijas, informē floristikas kopas "Āķgalnieces" vadītāja Guna Kalna.

Viņa norāda, ka šāds konkurss ir vienīgais Latvijā un tajā piedalīties aicināti interesenti ne tikai no piekrastes pašvaldībām, bet arī citām vietām. "Pasākuma mērķis ir veicināt radošu pieeju dabas materiālu izmantošanā un piešķirt otro mūžu Jūras mātes dāvanām, kā arī popularizēt Pāvilostu tūristiem kā interesantu, patīkamu un dabīgu atpūtas vidi," norāda G.Kalna.

Dabas materiālu instalāciju konkurss "Jūras atspulgi 2" notiks brīvdabas izstāžu laukumā pie Pāvilostas ostas 26.augustā un arī nākamajā dienā. Darbus ātrāk iesniegt iespējams Pāvilostas Tūrisma informācijas centrā. Tiem, kas vēlas izmēģināt savus spēkus konkursā, no jūras krastā atrastiem dažādiem priekšmetiem, materiāliem jāveido tematisku kompozīciju ar konkursam atbilstošu nosaukumu. Autoram jāparedz darba nostiprināšanas veids zālienā, bet no jūras izskalotajiem floristikas materiāliem jāveido vismaz 70 procentu no instalācijas. Tiek pieļauts, ka dalībnieki jau iepriekš izveido un Pāvilostas TIC atstāj savu kompozīciju, norādot vārdu un tālruņa numuru. Tādējādi konkursā varēs piedalīties jebkurš Pāvilostas viesis.

"Aicinām pieteikties ikvienu, kurš spēj ieraudzīt interesanto, savdabīgo, kurš prot un grib to parādīt citiem," saka Guna, aicinot dalībniekus līdz 23.augustam pa tālruni 3498229 vai 29121894 pieteikties Pāvilostas TIC. Dalības maksa individuāli ir 1 lats, skolēniem – 50 santīmi, bet grupai – 3 lati. Autori izveidotās kompozīcijas izstāžu laukumā varēs uzstādīt līdz sestdienai pulksten 11, kad darbu vērtēšanu sāks žūrija un skatītāji. Vakarpusē zaļumballē "Senās uguns nakts".