Kurzemes Vārds

06:32 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Novada ziņas īsumā

Nosaka uzturēšanās maksu ģimenes centrā "Dialogs"

Liepājas Rajona padomes sēdē vakar bija virkne informatīvu jautājumu, tāpēc tika pieņemti tikai daži lēmumi.
Viens no tiem paredz noteikt uzturēšanās maksu Vaiņodes Internātpamatskolas telpās izvietotajā ģimenes atbalsta centrā dialogs. Personai no citas administratīvās teritorijas tas izmaksās 4 latus diennaktī un šo summu iekasēs no pašvaldības, bet mūsu rajona pašvaldībām par vienu cilvēku, ko izmitinās "Dialogā", diennaktī būs jāmaksā tikai 2 lati. Summā iekļautas izmaksas par ēdināšanu, telekomunikācijām, kancelejas un higiēnas precēm. Bet par medicīniskajiem pakalpojumiem, ūdeni, kanalizāciju, elektrību un telpu uzturēšanu jāmaksā tikai citu rajonu pašvaldībām.
Sakarā ar darbinieku maiņu, Liepājas rajona Tūrisma komitejas sastāvā tagad iekļautas Rucavas Tūrisma informācijas centra vadītāja Ruta Grauduža un jaunā Pāvilostas Tūrisma informācijas centra vadītāja Mairita Baltaiskalna.
Pašvaldību vadītāji uzklausīja Lauksaimniecības konsultācijas biroja vadītāja Jāņa Brieža stāstījumu par programmas "LEADER+" aktivitātēm, Genādija Jefimova ierosmes Sociālā aprūpes centra "Atbalsts Tev" sakarībā, bet garāka saruna izvērtās ar valsts akciju sabiedrības "Latvijas Valsts ceļi" Tehniskās pārvaldes direktoru Valdi Laukšteinu, kurš bija ieradies informēt par līdzekļiem, kas ceļu remontdarbiem tiks piesaistīti nakamajā plānošanas periodā no 2007. līdz 2013.gadam.