Kurzemes Vārds

11:21 Sestdiena, 25. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Traucē stabi un grāvji

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka 17.augustā ap pulksten septiņiem rītā 20 gadu vecs automašīnas "Opel Omega" vadītājs braucis pa O.Kalpaka ielu, nebija pārliecinājies par manevra drošību un izraisījis sadursmi ar "VAZ 21051". Ap pulksten 11.30 kāds 64 gadus vecs vīrietis stūrējis automašīnu "Mersedes Benz" pa K.Ukstiņa ielu un arī, nepārliecinājies par manevra drošību, atpakaļgaitā uzbraucis stabam. Neilgi pēc desmitiem no rīta Sakas pagastā, braucot pa vietējās nozīmes ceļu no Aizputes uz Saku, automašīnas "Ford Focus" vadītājs ceļa 10.kilometrā nebija novaldījis spēkratu un iestūrējis grāvī. Par laimi, nevienā no sadursmēm cietušo nav.

Par velti grib apreibināties

Ceturtdien ap pusseptiņiem vakarā apsardzes darbinieki veikalā "Supernetto", Jaunajā ostmalā, aizturējuši 50 gadu veco Aivaru, kurš mēģinājis iznest alkoholu, nesamaksājot par to 7,69 latus.

Sakas domē nozog telefonu

17.augustā ap pulksten 12.30 Pāvilostā, Sakas novada domes telpās, konstatēta mobilā tālruņa "Samsung" zādzība. Aparātiņš pazudis no galda. Cietusī norādījusi, ka radīti materiāli zaudējumi vairāk nekā 160 latu apmērā. Policija uzsākusi kriminālprocesu, noskaidro notikušā apstākļus un meklē vainīgo.

Divreiz dienā – atskurbtuvē

Liepājas Pašvaldības policijas Informācijas nodaļas speciāliste Ilze Kozika informēja, ka 17.augustā policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās dzēruma izgulēšanai nogādāti deviņi kungi un viena dāma. Turklāt viens no atskurbtuves klientiem, 1946.gadā dzimušais Viktors atskurbtuves viesmīlību izmantojis divreiz. Pirmo reizi likumsargi viņu, nespējīgu patstāvīgi pārvietoties un parūpēties par sevi, atskurbtuvē nogādājuši ap pulksten 11 rītā. Otrreiz kungs atskurbtuvē nonācis drīz pēc telpu pamešanas, ap pieciem pēcpusdienā.

Apmētā ar olām

17.augustā īsi pirms deviņiem vakarā Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Klaipēdas ielu 108 – zvanītājs sūdzējies, ka jaunieši dzīvojamo māju apmētājot ar olām. Notikuma vietā likumsargi aizturējuši divus 1991.gadā dzimušus jauniešus – Ņinu un Jāni. Kā paskaidrojuši aizturētie, viņi to darījuši atriebjoties – viņu māja iepriekš esot apmētāta ar pīlādžiem. Abiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu.

Likvidē sirseņu pūžņus

Mūsu ugunsdzēsēji turpina saņemt palīgā saucienus no ļaudīm, kurus apdraud kukaiņi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvā informācija rāda, ka 17.augustā īsi pirms sešiem pievakarē glābēji devušies uz Vērgales pagasta Kļavām, ap pusseptiņiem – uz Gaviezes pagasta Gavēņiem, bet drīz pēc septiņiem – uz Vērgales pagasta Lejniekiem. Šajās vietās savākti sirseņu pūžņi ar visiem kukaiņiem.